Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE

Go down 
+5
wolfofgreenforest
Breza
Morski pas
Iskra
jane doe
9 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 5:07 pm

Ne znam sta se podrazumjeva pod jednobojnim, ali buduci da slova na naslovnici moraju biti druge boje od podloge onda u svakom slucaju imamo najmanje dvije boje. Cak i kad bi naslovnica bila crno-bijela opet se radi o dvije boje: crnoj i bijeloj. Ako uzmemo u obzir da se sve moguce boje dobijaju iz samo 3 temeljne boje ( na tom principu radi vjerojatno i vas printer kod kuce, a nista drukcije nije ni u velikim tiskarama) onda ne znam u cemu je caka citave problematike s bojama naslovnice. A, kako ocito omota nece biti ( osobno ga smatram i suvisnim ) onda bi korice trebale na nesto liciti.

Osobno mislim, posto je sam naslov zbirke vezan za nebo, da bi najoptimalnije rijesenje za korice bio neki motiv neba, jer naslovnica treba imati neke veze s naslovom valjda.

Takodjer sam uvijek bio misljenja da izradu naslovnice treba povjeriti nekom strucnom licu. Jedino sto bi mi mogli predloziti jeste idejno rjesenje, osnovni motiv, a krajnje rjesenje korica da uradi neko strucan u odgovarajucem formatu i zadovoljavajuci tehnicke zahtjeve.
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 6:12 pm

U potpunosti se slažem s Iskrom u vezi s fontom i odugovlačenjem.
Što se tiče Andaluzovog predloga, slažem se isto tako da stručno lice napravi konačno rješenje.
Uvezi s jednobojnom koricom, mislim da smo imali u vidu nešto jednoobrazno i bez puno detalja, a naravno da moraju biti barem dvije boje, pozadina, naziv i imena.
Možda možemo dobiti tri dorađene ponude od strane stručnjaka na osnovu predloga koji su nam dostavljeni dosad, a dali su ih Morski, Breza i Zaim.

srdačno,

r.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 6:16 pm

Web stranica Udruzenja likovnih umjetnika i dizajnera BIH!

ULUPBIH

Slucajno odabran link sa liste umjetnika i grafickih dizajnera!

http://www.ulupubih.com.ba/html/cesovic.html

Ne sumnjam da bi kontaktiranje bilo koga sa liste umjetnika moglo ubrzati rjesenje naseg problema.
Sta vi mislite o tome?
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 8:21 pm

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 B_010240

Uzgred, diskusije su - diskusije, idemo li: raditi!


wolfofgreenforest: komentar modifikovan dana: Sun Apr 20, 2008 2:49 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 5:28 am

Zaime, sta cemo dalje?
Nemoj da se primakne tvoj odlazak na Tjentiste a mi nismo nista napravili pa da se opet sve odugovlaci ko zna do kad
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 8:38 am

Čini mi se, jane je uistinu zauzeta ozbiljnijim poslovima, a uskoro takvi poslovi i mene čekaju - idem na Tjentište i nisam siguran da znam kad ću se vratiti - stoga mi dopustite da predložim slijedeće:

(1) Do nedjelje - 20. aprila 2008, do 24.00 po Griniču - završiti sa prezentacijom prijedloga jednobojne korice;

(2) Do nedjelje - 20. aprila 2008, do 24.00 po Griniču - okončati raspravu o slučaju "omot";

(3) U ponedjeljak - 20. aprila 2008, do 12.00 po Griniču - postaviti anketu za izbor rješenja korice.

Molim autore prijedloga za koricu da prijedloge numeriraju, da ne bi bilo nedoumica kod ankete. Također, ukoliko namjeravate zamijeniti pokoju pjesmu, učinite to odmah, pošto sljedeću sedmicu namjeravam uraditi svoj dio na pripremi Zbirke.

Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 11:12 am

Pa hajde , numerisite i vi ostali svoje prijedloge i stavite anketu
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 2:43 pm

Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 3:25 pm

"Nekonkuretan"! Shocked

Znam i zasto. Visak mu ono sunasce, maleno. lol!

Samo da njega, tog sunceta nije, bio bi to tvoj najljepsi prijedlog do sada.
Eh eto sad! Crying or Very sad
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 3:46 pm

Prijedlog 2.

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Korice10


Prijedlog 3.


PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Pozadi11


Svi prijedlozi su radjeni uz koristenje Zaimovih fotografija iz ciklusa "Trun hore sa Zelengore".
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 6:05 pm

Ko je zaista konkurentan?

Nadam se da će onaj ko postavlja anketu znati koji su prijedlozi tu.
Nadin posljednji (plavi) uz korištenje Zaimovih fotografija je baš lijep.
Da mi glasamo sutra za sve one predloge koji se kandiduju ? Svako bira jedan i onaj s najvećim brojem glasova prolazi (relativna većina)?
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 6:13 pm

Konkurentan je onaj prijedlog, koji bude postavljen do određenog roka, koji je jednobojan i numeriran kao "Prijedlog br - x".
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 7:06 pm

Ka´ce anketa? Very Happy
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 8:15 pm

Morski pas (citat):
Haha ovaj font je shega stroga. I jeste, ono je shpic olovke zaboden iznutra

PRIJEDLOG BR-1


PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Podnebom3
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 8:16 pm

Breza (citat):
Posto primjecujem kako idemu u smjeru sve "jednobojnijih" korica, evo, da ne bude kako zabusavam i od mene nesto "jednobojno"! Very Happy

PRIJEDLOG BR-2


PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Naslov10
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 8:21 pm

wolfofgreenforest (citat):
PRIJEDLOG BR-3

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Fertik14

PRIJEDLOG BR-4

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 B_214939
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 8:23 pm

Breza (citat):
PRIJEDLOG BR-5

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Korice10


PRIJEDLOG BR-6


PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Pozadi11


Svi prijedlozi su radjeni uz koristenje Zaimovih fotografija iz ciklusa "Trun hore sa Zelengore".
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 8:30 pm

PRIJEDLOG BR-7

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 B_012645
Na vrh Go down
Sponsored content





PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» KORICE
» Dizain korice
» IZBOR PRIJEDLOGA KORICE - ANKETA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: