Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE

Go down 
+5
wolfofgreenforest
Breza
Morski pas
Iskra
jane doe
9 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 6:22 pm

Pa brate dragi smije se valjda pitat nesto sto nije jasno...
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 6:29 pm

Nisam ni ja znala za omot, bilo je samo razgovora o jednobojnim koricama, koliko se ja sjecam, ili sam nesto precula? Ili se o tome kasnije pricalo... Ne znam, pocinje se valjda ponovo neki nesporazum stvarati? Dajte ljudi da skontamo i krene se na zavrsnicu ovog projekta. Svi smo ZA i za to smo anketu imali, hajde da radimo u tom pravcu. Moj prijedlog je da se nadje najpogodnije rjesenje. Zaime, sta je najpogodnije za zbirku?
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 6:31 pm

wolfofgreenforest (citat):
PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 IRMA

Ja, ipak, mislim, ovo rješenje bi najljepše pristajalo našoj korici. Onako uzgred, nisam li u pravu?

Kakva je ovo protekcija? Laughing
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 6:48 pm

Lijepa! Laughing
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 7:14 pm

Da, lijepa je samo "smeta" sto tu dolaze jos 8 imena Very Happy
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 7:22 pm

Da prekinemo s diskusijama

Hajde ga glasamo:

Ko zna kako napraviti anketu neka je napravi sutra i navede pristigle predloge pa da glasamo i izaberemo korice.
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 7:23 pm

jednobojne
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 7:38 pm

Sleep


wolfofgreenforest: komentar modifikovan dana: Thu Apr 17, 2008 7:47 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 7:45 pm

acirkin (citat):
Da, lijepa je samo "smeta" sto tu dolaze jos 8 imena Very Happy

Meni ne "smeta", ova sličica ih baš otvara, a korica ima dušu - nasmijanu, naravno. Razmišljao sam da sve sličice ukomponiram u koricu, međutim - nema ih svih u Zbirci. Tako da ova korica i nije prijedlog, već je onako uzgred, što je i navedeno. Da je prijedlog, red bi bio da pitam Irmu za dopuštenje.
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 9:37 pm

[wow]PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 LUDA[/wow]
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 9:41 pm

[wow]PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 B_142524[/center][/wow]


wolfofgreenforest: komentar modifikovan dana: Sun Apr 20, 2008 4:11 pm; prepravljeno ukupno 3 puta
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 9:44 am

Nado, kako si postavila svoj prijedlog u originalnom formatu (A-5)? Ranije mi se to dalo, odnedavno se samoformatira u veći format, što o prijedlogu daje neadekvatan dojam.
Hvala!
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 10:42 am

River (citat):
Da prekinemo s diskusijama

Hajde ga glasamo:


Ako cemo svaku diskusiju ugusit na startu, pitam se cemu uopce dogovaranje?!

Meni je receno da ce korice biti jednobojne a omot knjige u visebojnom motivu. Zanimljivo da drugi autori o tom nemaju pojma! One koje sam pitao ne znaju nista o tome.

Stoga s pravom zelim znati o cemu se tu radi, prije nego sto budem u mogucnosti glasati.

Posto ste me s tom idejom upoznali ti i Zaim, valjda bi vi i trebali pojasniti.
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 3:23 pm

Al Andaluz (citat):
River (citat):
Da prekinemo s diskusijama

Hajde ga glasamo:


Ako cemo svaku diskusiju ugusit na startu, pitam se cemu uopce dogovaranje?!

Meni je receno da ce korice biti jednobojne a omot knjige u visebojnom motivu. Zanimljivo da drugi autori o tom nemaju pojma! One koje sam pitao ne znaju nista o tome.

Stoga s pravom zelim znati o cemu se tu radi, prije nego sto budem u mogucnosti glasati.

Posto ste me s tom idejom upoznali ti i Zaim, valjda bi vi i trebali pojasniti.

Al Andaluz,
ja sam ti rekao da su one ponude - koje sam ja dobijao od Breze i slao ih na adrese štamparija - sadržavale i dio koji se ticao plastifikacije korice. Pošto se radi o tvrdoj korici, za pretpostaviti je da se mislilo na omot. O tome smo i diskutirali zajedno, te ništa izvan toga ne znam više, a vjetovatno ni River.
U zdravlju i rahatluku!
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 6:15 pm

Još jednom ponavljam da o svemu znam samo ono što sam čuo od drugih sudionika ovog JLZ projekta. O omotu sam čuo od Zaima. O tehnologiji koričenja ne znam skoro ništa. Tebe bih Eno zamolio da sa mnom razgovaraš samo o vremenu, a ni za njega ne odgovaram ako ne bude onako kako kažu na prognozi.
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 7:37 pm

Čini mi se, jane je uistinu zauzeta ozbiljnijim poslovima, a uskoro takvi poslovi i mene čekaju - idem na Tjentište i nisam siguran da znam kad ću se vratiti - stoga mi dopustite da predložim slijedeće:

(1) Do nedjelje - 20. aprila 2008, do 24.00 po Griniču - završiti sa prezentacijom prijedloga jednobojne korice;

(2) Do nedjelje - 20. aprila 2008, do 24.00 po Griniču - okončati raspravu o slučaju "omot";

(3) U ponedjeljak - 20. aprila 2008, do 12.00 po Griniču - postaviti anketu za izbor rješenja korice.

Molim autore prijedloga za koricu da prijedloge numeriraju, da ne bi bilo nedoumica kod ankete. Također, ukoliko namjeravate zamijeniti pokoju pjesmu, učinite to odmah, pošto sljedeću sedmicu namjeravam uraditi svoj dio na pripremi Zbirke.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 1:56 am

wolfofgreenforest (citat):
Nado, kako si postavila svoj prijedlog u originalnom formatu (A-5)? Ranije mi se to dalo, odnedavno se samoformatira u veći format, što o prijedlogu daje neadekvatan dojam.
Hvala!

Opcija postavljanja slika je dostupna u okviru dijela za pisanje komentara na slijedeci nacin:

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Host11

Crvenom strijelicom je obiljezen kvadrat sa opcijom "Host an image"!

Nakon toga, url adresa se prenese u naznaceno polje, crvenom strijelicom obiljezeno, uz prijethodan odabir velicine slike.

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Image_11

Nadam se da je ovo bilo od pomoci.
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 9:04 am

Nado, hvala. Nije problem ovaj server, već ostali koje koristimo.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 10:01 am

wolfofgreenforest (citat):
Al Andaluz (citat):
River (citat):
Da prekinemo s diskusijama

Hajde ga glasamo:


Ako cemo svaku diskusiju ugusit na startu, pitam se cemu uopce dogovaranje?!

Meni je receno da ce korice biti jednobojne a omot knjige u visebojnom motivu. Zanimljivo da drugi autori o tom nemaju pojma! One koje sam pitao ne znaju nista o tome.

Stoga s pravom zelim znati o cemu se tu radi, prije nego sto budem u mogucnosti glasati.

Posto ste me s tom idejom upoznali ti i Zaim, valjda bi vi i trebali pojasniti.

Al Andaluz,
ja sam ti rekao da su one ponude - koje sam ja dobijao od Breze i slao ih na adrese štamparija - sadržavale i dio koji se ticao plastifikacije korice. Pošto se radi o tvrdoj korici, za pretpostaviti je da se mislilo na omot. O tome smo i diskutirali zajedno, te ništa izvan toga ne znam više, a vjetovatno ni River.
U zdravlju i rahatluku!

U okviru diskusije o omotu/naslovnici/koricama, podsjetila bih vas na ranije informacije sa pojedinostima o knjizi u cjelini, a koje su bile u opticaju nakon dobijanja predracuna od skoro svih stamparije koje su svojevremeno bile kontaktirane.
Naime, nakon proslijedjenih informacija o formatu knjige, broju strana i vrsti uveza, u predracunima su nam od strane stamparija, sa malim razlikama bili predoceni i ostali tehnicki detalji, pa tako i tehnicki detalj o nacinu na koji bi se formirale tj stampale korice knjige. Apsolutno nigdje nije bilo rijeci o omotu u smislu dodatnog dijela knjige na kojem bi se nalazilo graficko/likovno rjesenje naslovnice.

Primjer: PONUDA ZA STAMPU

Citat :
PONUDA ZA ŠTAMPU

Datum: 29.01.2008
Gosp. ZAIM BEŠOVIĆ

Tehnički elementi
Naslov Knjiga
Tiraž 500
Format A-5
Obim 144 strane + korice
Papir KB 80 gr šamoa
Papir korice 135 gr gloss+ljepenka
Štampa KB 1/1
Štampa korice 4/0
Uvez tvrdi uvez
Plastifikacija korice matt 1/0

Priprema Naručilac u PDF-u
Način plaćanja 50% avans, 50% po isporuci
Cijena po komadu (KM/kom) 3.930
PDV 17 % (KM/kom) 0.668
Cijena sa PDV-OM (km/KOM) 4.598
Ukupno sa PDV - om (KM) 2,299.05

Opcija ponude: 7 (sedam) dana

Štamparija zadržava pravo promjene cijena ukoliko dođe do promjena cijena
repromaterijala

Služba komercijale i finansija

Ovim bi ujedno trebalo definitivno razjasniti i taj, veoma cesto spominjani problem tehnicke izvodljivosti stampanja visebojnog grafickog rjesenja za korice sa elemintima originalnih ili obradjenih fotografija i druge vrste grafike.
Uz to, prilazem vam i citat iz PDF dokumenta koji jasno govori o vec navedenoj problematici i rjesenju koje nude stamarije pri obradi korica tvrdog uveza:

http://www.mojabastina.hr/app?module=bastina.portal.ShowBastinaFSImage&file_key=bastina.Knjiga_kao_graficki_proizvod

Citat :
Tvrdi uvez je najzahtjevniji i najskuplji uvez knjige. Knjižni blok uvezuje
se u tvrde korice čija je osnova deblja ljepenka ili karton. Korice se ne
daju savijati. Knjižni blok mora se obvezno šivati koncem i prije uveza
obrezati a hrbat ojačati. Na glavu i noge hrpta lijepe se zaglavne vrpce i
po potrebi pokazna vrpca. Hrbat se može zaobliti ili ostati ravan. Korice
se sa knjižnim blokom spajaju pomoću postave gdje se jedan list kašira
na poleđinu prednje i zadnje korice a drugi ostaje vezan uz knjižni
blok. Na korice tvrdog uveza navlači se ovitak koji je obično višebojno
jednostrano otisnut zajedno sa klapnama i presvučen tankom plastičnom
folijom ili lakiran.

Nakon svega, kao i dosada i nadalje smatram da bi se o grafickom rjesenju korica i knjige u cjelini trebali pozabaviti profesionalaci iz oblasti grafickog dizajna, jer, prije ili kasnije do toga ce doci u sklopu stamparije gdje se knjiga bude stampala.

PS:
Neka mi niko ne zamjeri, ali zaista moram reci ono sto sto mi je vec odavno na umu.
Svi do sada ponudjeni prijedlozi u drugom krugu su bili visebojni osim zadnjeg, Zaimovog (br.3), te stoga, zaista ne razumijem poentu ankete o jednobojnim koricama, a jos manje razliku u odnosu na prijedloge iz prvog, visebojnog ciklusa.
Meni licno, uz neke, jos sasvim ne definirane faktore u kontekstu troskova stampanja knjige/tehnicke mogucnosti... itd, to otezava donosenje odluke u ev, buducoj anketi o izboru prijedloga za korice.
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 11:42 am

Znači da nema omota i da smo Zaim ja krivo protumačili plastifikaciju. S moje strane izvinjenje svima. Ipak, ovo pojednostavljuje naredne korake.
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 2:00 pm

Hvala Nadi. Nihadu, također, uz moje izvinjenje.


wolfofgreenforest: komentar modifikovan dana: Sat Apr 19, 2008 2:04 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 2:04 pm

PRIJEDLOG BR-1

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Fertik14

PRIJEDLOG BR-2

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 B_214939

NIJE U KONKURENCIJI:
PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 IRMA


wolfofgreenforest: komentar modifikovan dana: Sun Apr 20, 2008 6:06 pm; prepravljeno ukupno 3 puta
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 2:34 pm

Moram priznati da mi se ovaj prijedlog broj 4 jako sviđa. Zamolio bih i da na naslovnoj strani izostavite River. U unutrašnjem tekstu neka ostane. Hvala svima još jednom.
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 3:14 pm

Lijep prijedlog br 4
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 3:38 pm

Ja iz silne zelje da se ovo sto prije okonca ne zalazim u detalje vec sa najboljom voljom pokusavam prihvatiti sta postavite kao prijedlog.
Ako je dogovoreno JEDNOBOJNE korice onda to znaci JEDNA BOJA a ne vise boja kao sto je na svim prijedlozima osim ljubicastog.
Mislim da se opet upetljavamo i odugovlacimo.
Predlazem : Na prednjoj stranici korica spisak autora, naslov zbirke. Normalnim fontom a ne neka kukasta slova. Isto tako normalno postavljena-vodoravno a naglavacke ukoso ili kako vec.
Zadnja strana: Izvod iz recenzije.

Sve boje dolaze u obzir dok su JEDNOBOJNE. Zar nije takav dogovor i bio????
Na vrh Go down
Sponsored content





PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» KORICE
» Dizain korice
» IZBOR PRIJEDLOGA KORICE - ANKETA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: