Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE

Go down 
+5
wolfofgreenforest
Breza
Morski pas
Iskra
jane doe
9 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 11:54 pm

Ko god ima prijedlog neka ga postere ovdje danas-sutra pa da izaberemo najpogodniji.Ja ne znam inace bi postavila.Samo da znate da volim naranzdaste,smede i sve tople boje.Ne volim "kricave"boje a i ne prilice naslovnici. Very Happy
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 7:53 am

purpurno crvena
ili bijela
Na vrh Go down
Morski pas
----
----



Broj komentara : 110
Registration date : 2007-11-19

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 10:10 am

Haha ovaj font je shega stroga. I jeste, ono je shpic olovke zaboden iznutra




PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Podnebom3
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 12:42 pm

Smile Simpaticno i osvjezavajuce. Mami na osmjeh i pozitivne misli.
Font je luckast, dibiduz, al' sve u svemu, dopada mi se. Very Happy
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 5:14 pm

[wow]
PRIJEDLOG BR - 1


PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE APRIL[/wow]


wolfofgreenforest: komentar modifikovan dana: Sun Apr 20, 2008 4:14 pm; prepravljeno ukupno 4 puta
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 6:25 pm

Sviđa mi se Morski prijedlog Smile Samo treba dodati naša slova, ne bih da budem Mesic Smile

Malo manje mi se sviđa Zaimov prijedlog jer mi se vrtoglava.

Uzgred mislim da je vrijeme da sa naslovne strane ukinem River i da to ostavim samo unutar knjige. Šta vi mislite?
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 6:37 pm

Niho, River ti dodje nekako kao umjetnicko Very Happy
Svidja mi se Zaimova pozadina ali ne sto nas je okrenuo naglavacke.
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 7:38 pm

I meni se sviđa pozadina koju je Zaim izabrao.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 11:07 pm

River (citat):
I meni se sviđa pozadina koju je Zaim izabrao.

Pozadina je zaista lijepa, pravi odmor za oci. Uz male izmjene i dopune, bilo bi mi zaista tesko odluciti se izmedju Zaimovog i prijedloga od Morskog.
Istina, malo me buni pojam "jednobojno" u predocenim prijedlozima, al' nejse...
Na vrh Go down
Samira
-----
-----



Broj komentara : 168
Registration date : 2007-11-06

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 7:44 am

Ja bih svakako izabrala Zaimov prijedlog, samo da imena stavi u horizontalnim redovima i izmjeni pismo.

Prijedlog Morskog mi se ni najmanje ne dopada, ni pismo, niti boja, previse je "nametljiva".
Na vrh Go down
Morski pas
----
----



Broj komentara : 110
Registration date : 2007-11-19

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 9:14 am

nemas ti pojma Razz
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 1:00 pm

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE IRMA

Ja, ipak, mislim, ovo rješenje bi najljepše pristajalo našoj korici. Onako uzgred, nisam li u pravu?
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 1:43 pm

Zaime, glasam za tvoj prijedlog lol!
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 2:05 pm

Hvala ti, nadam se - nećemo biti sami!
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 2:12 pm

[wow]
PRIJEDLOG BR - 2


PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE ZLATNA

Osnovna ideja: ravnopravnost duša pjesničkih, i drugih, u svakoj od 24 vremenske zone, odnosno unutar svih 360° (24 x 15 = 360) podnebeske pučine. I fertik! Izdangubih.[/wow]


wolfofgreenforest: komentar modifikovan dana: Sun Apr 20, 2008 4:12 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Kad je bal, nek' je i zabava!   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 2:13 pm

Posto primjecujem kako idemu u smjeru sve "jednobojnijih" korica, evo, da ne bude kako zabusavam i od mene nesto "jednobojno"! Very Happy

Prijedlog 1.

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Naslov10


Breza: komentar modifikovan dana: Sun Apr 20, 2008 3:33 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 3:18 pm

Prijedlog od Morskog.Mozda samo malo ekstravagantnija slova i to je to.
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 3:55 pm

jane: "Kako bi bilo da ti dobijes malo pomoci oko organizovanja daljih anketa i sortiranja postignutih rezultata da bi ovakvim glupsonima kao ja zivot bio pregledniji. Ne daj boze da se uvrijedis ali totalno nejasno izlazes..." Mislimo li mi završiti ovaj posao, koji ti započe? Ja naučih, ovdje ništa nije slučajno, stoga je - pri svakom izboru - isključivost jedini pravi odgovor - u smislu: PRIJEDLOG KORICE, ROK; ANKETA, KRITERIJ, ROK!
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 4:54 pm

Ne znam cemu prijedlozi za korice ako ce uz korice ici omoti. U tome slucaju su korice jednobojne i bez posebnih motiva. Izuzev naslova i imena autora na koricama ne treba nista drugo stajati.

Mozda je se bolje pozabaviti izgledom omota?!
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 4:58 pm

svakiprijedlog je super, ja sam za svaki koji se izabere, dajte da krene ka cilju Basketball
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 5:36 pm

A da ovo bude omot?

Morski mi je još uvijek broj 1, Zaimova pozadina je super, samo krugove ne podnosim, a ne volim ni djelidbe...nije život geometrijski raspodijeljen... Brezin font mi je nekako nakićen, radije neki jednostavniji bez puno zavijutaka.

Možda bi bila najbolja kombinacija slova od Morskog i Zaimova žuta pozadina...

da glasamo ?
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 5:39 pm

Kao sto naslov kaze, ovdje se vrsi izbor korica a ne omota! Ili ja nisam u toku?

U svakom slucaju, nejasno mi je sta se ustvari bira! Jel moze neko pojasnit?
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 5:50 pm

mislim da biramo boju i font.
i mislim da ovo treba završiti
dosta je više prijedloga svaka 2 minuta novi.
dajte svako ko želi po jedan prijedlog i da to izglasamo.
ko zna kako se tro posttavlja neka postavi anektu sa prstiglim "jednobojnim predlozima" i predlog koji dobije najviše glasova sutra postaje zvanični prijedlog koji će se štampati.

Osim toga, postoji li i omot? Ako omot postoji onda uzimamo predloge koji su ranije pristigli i glasamo za njih. Predlog s najviše glasova postaje zvaničan omot.

Ovo se pravo oteglo i samo se džabe komplikuje.
Lično mislim da nam omot i ne treba.
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 6:04 pm

River (citat):
Osim toga, postoji li i omot?


Pa to za omot sam ja cuo u privatnom razgovoru kome si i ti nazocio!
Stoga ti ne bi trebala biti nepoznanica!
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 6:16 pm

O tome znam isto što i ti i koliko i ti, Eno.
O svemu znam samo onoliko koliko se dogovorimo i koliko čujem od drugih učesnika u ovoj sapunici.
S obzirom da Zaim zna najviše, t.j. zna šta je i koliko moguće uraditi s novcem koji je on svojim trudom i kredibilitetom uspio obezbijediti, on će znati i ima li novca za tvrde korice i omot i postoji li isti.

Za sve što se učesnici dogovore imaju moju podršku, ukoliko treba i materijalnu. Ne želim učestvovati u bilo kakvim polemikama ili pražnjenjima crijeva u cyber prostoru. Naročito su mi mrski razgovori tipa šta je ko rekao.

Ukoliko nešto mogu pomoći i doprinijeti recite. Od sada ću se suzdržavati od komentara bilo koje vrste i svaki onaj prijedlog o kome se dogovorite ima moju podršku.
Na vrh Go down
Sponsored content





PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE   PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE Icon_minitime

Na vrh Go down
 
PRIJEDLOZI ZA JEDNOBOJNE KORICE
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» KORICE
» Dizain korice
» IZBOR PRIJEDLOGA KORICE - ANKETA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: