Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!

Go down 
+5
Morski pas
acirkin
Iskra
jane doe
Breza
9 posters

Da li su nam potrebne sledece usluge: lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema od strane kompetentnih i profesionalnih lica?
Da
Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Vote_lcap90%Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Vote_rcap
 90% [ 9 ]
Ne
Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Vote_lcap10%Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Ukupno glasova : 10
 
Poll closed

AutorPoruka
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 10:44 pm

Slijedeci dosadasnji princip medjusobnog dogovaranja, neophodno je vasim izjasnjavanjem donijeti konacnu odluku o potrebi za uslugama kompetentnog lektora/korektora, kao svim uslugama u okviru graficke obrade nase buduce knjige, ukljucujuci likovnu/graficku obradu i pripremu naslovnice, tehnicki prelom i graficku pripremu rukopisa za stampu.
Anketa ce biti otvorena tri (3) dana, odnosno do cetvrtka, 7-og februara!
Molim vas, nakon glasanja, potvrdite svoje ucesce u anketi.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 10:45 pm

Glasala.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 2:43 am

I ja sam glasala.
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 4:12 am

i ja
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 6:08 am

Glasala.
Na vrh Go down
Morski pas
----
----



Broj komentara : 110
Registration date : 2007-11-19

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 7:53 am

upro
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 12:10 pm

Glasah!
Na vrh Go down
Samira
-----
-----



Broj komentara : 168
Registration date : 2007-11-06

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 7:35 pm

Glasala
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 7:44 pm

Spoiler:
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 2:24 pm

I ja sam glasao, ako u međuvremenu dok me nije bilo anketa nije zatvorena i ako je projekat još u toku.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 12:07 am

Rekoh NE.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 12:18 am

Zaključno sa 7. februarom, anketa je okončana većinskim izjašnjavanjem u korist opcije "DA" po pitanju potrebe za uslugama:
lektor/korektor i grafičko/tehnička priprema od strane kompetentnih i profesionalnih lica.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 5:49 am

Vama je valjda jasno da ne smijete stampati moje stihove unutra! ?
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 11:48 am

Mrganjac (citat):
Vama je valjda jasno da ne smijete stampati moje stihove unutra! ?

Ne bih bilo dobro da se ova tvoja izjava interpretira proizvoljno, Mrganjac.
Zato cu te zamoliti da nam das konkretno i nedvosmisleno pojasnjenje u pogledu prisustva tvojih stihova u zbirci?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 2:12 am

Ja se ne dam manipulisati.
Ja se ne slazem da se recenzija pise na osam stranica nego na dvije, proredom 1 i velicinom slova 9, kako ne bih morao placati nesta sto je van dogovorenog okvira na pocetku, kad smo kretali u posao. Dest autora po deset knjiga. Treba li da ja svoju pjesm Prepoznati... presijecem popola?
Mogu li ja da pitam, zasto nisu svi stavili pjesme da popune fino stranicu nego zauzmu samo jednu petinu, a i taj se prostor placa?
Ja nisam za to da knjiga ovog tipa ima dva recezenta, a kamo li recemzije kao romane. Nisam za to da knjiga izgleda kao enciklopedija,magna, sve vrhunsko.
Pored nas toliko, drugi uzimaju pare za lektorisanje, za grafiku...
I nije novac na koncu u pitanju. U pitnju je da su svi moji prijedlozi ignorisani, preglasani, da se vise ne zna ko pije ko placa.
Imajte svoju divnu knjigu.
Ignorisite do kraja.
Ne stampajte moje stihove u toj knjizi !
Nemojte da vam moje ime tamo bude sramota.
Kad bude gotova, ja cu vam kazati kako izgleda recenzija.
Jesmo li se razumjeli Nado?
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 8:50 am

Mrganjac (citat):
Ja se ne dam manipulisati.
Ja se ne slazem da se recenzija pise na osam stranica nego na dvije, proredom 1 i velicinom slova 9, kako ne bih morao placati nesta sto je van dogovorenog okvira na pocetku, kad smo kretali u posao. Dest autora po deset knjiga. Treba li da ja svoju pjesm Prepoznati... presijecem popola?
Mogu li ja da pitam, zasto nisu svi stavili pjesme da popune fino stranicu nego zauzmu samo jednu petinu, a i taj se prostor placa?
Ja nisam za to da knjiga ovog tipa ima dva recezenta, a kamo li recemzije kao romane. Nisam za to da knjiga izgleda kao enciklopedija,magna, sve vrhunsko.
Pored nas toliko, drugi uzimaju pare za lektorisanje, za grafiku...
I nije novac na koncu u pitanju. U pitnju je da su svi moji prijedlozi ignorisani, preglasani, da se vise ne zna ko pije ko placa.
Imajte svoju divnu knjigu.
Ignorisite do kraja.
Ne stampajte moje stihove u toj knjizi !
Nemojte da vam moje ime tamo bude sramota.
Kad bude gotova, ja cu vam kazati kako izgleda recenzija.
Jesmo li se razumjeli Nado?

Svakako, Mrganjac. Gornja izjava je nedvosmislena i kao takva, bit ce uzeta u obzir.
Tvoji stihovi, nece biti stampani u zbirci "Pod istim nebom".
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 4:52 pm

Mrganjac
Neimar Srca

Član od : 05 Nov 2007
Komentari : 202

Naslov komentara: Re: Recenzija! Wed Jan 30, 2008 7:37 am
Joj sto volim kad ja ne zakuhavam. Very Happy

Pitani smo hocemo li recenziju - hocemo. Hocemo li od ovoga? Hocemo. Valja li ti recenzija? Valja.
Sad ne znam sta je pitanje: Hoces li ti malo recenzije ili neces malo recenzije?
Kako moze biti malo recenzije?
Necu da glasam.
Na vrh Go down
Sponsored content





Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!   Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Lektor/korektor i graficko/tehnicka priprema knjige!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Likovno/graficko rjesenje za zbirku
» Poslovi oko izdavanja knjige

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Konacne odluke-
Idi na: