Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Plan realizacije

Go down 
+7
acirkin
Samira
Tanja
Iskra
Sabi
jane doe
Breza
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 5:54 pm

Poruka slijedece sadrzine je odaslana na adresu svih sudionika u nasem projektu.
Unaprijed se zahvaljujem na vasim odgovorima i izjasnjavanju u pogledu izlozenog plana.

Citat :
Postovani,

U skladu sa tekucim procesom realizacije nase, zajednicke zbirke poezije, zelim vas obavijestiti o pojedinostima prijedloga za konkretan plan, na osnovu kojeg bi se poduhvat trebao privesti svom kraju u skladu sa do sada postignutim rezultatima i odlukama. Zamolit cu vas da se o izlozenom prijedlogu plana izjasnite u najjednostavnijoj formi, dajuci na taj nacin svoju podrsku sveukupnim, dosadasnjim kao i buducim nastojanjima za uspjesnu realizaciju naseg poduhvata. U prilog vam saljem i priredjen dokument sa sadrzajem za buducu zbirku, koji bi u istoj formi trebao biti proslijedjen lektoru I drugom recenzentu.

PLAN REALIZACIJE ZAJEDNICKE ZBIRKE POEZIJE

- Naslov zbirke: "POD ISTIM NEBOM"
- Koncept zbirke: Poezija snova I nade.
- Zbirka sadrzi radove vise autora (5-10), od kojih je svaki, u zavisnosti od konacnog broja sudionika,
zastupljen sa 10-15 pjesama po svom izboru, tematski odredjenim predvidjenim konceptom zbirke.
- Autori su u okviru zbirke predstavljeni u odvojenim segmentima, po abecednom redu, imenom/prezimenom ili pseudonimom, uz kratke biografske podatke I fotografiju, po zelji.
- Autori su obavezni predstaviti se uredniku zbirke i ostalim sudionicima u projektu vjerodostojnim podacima;
imenom i prezimenom i mjestom aktuelnog prebivalista.
- Autori su nosioci sveukupnih troskova realizacije zbirke, dijeleci ih ravnomjerno medju sobom.
Troskovi podrazumijevaju honorare za sve usluge koje su neophodne u procesu realizacije zbirke.
Uplata novca se vrsi prema medjusobnom dogovoru I u skladu sa najpovoljnijom opcijom za autora/e pojedinacno.
- U skladu sa prihvatanjem zakljucka o ispuruci 100 primjeraka knjige izdavackoj kuci "Dhira Verlag", preostali dio tiraza se ravnomjerno dijeli medju autorima.
- Autori preuzimaju sve troskove postarine za preuzimanje svog dijela tiraza, kao i daljnu distribuciju/promociju istog.
- Autori su obavezni, u skladu sa zahtjevima realizatora, u odredjenom vremenskom periodu, licima/firmama ukljucenim u realizaciju, za njihove usluge unaprijed uplatiti polovinu troskova, uz obavezu uplate drugog dijela troskova nakon okoncanja ugovorenog posla.

Lista autora, sa mjestom prebivalista

Adina Custovic - Selimovic - USA
Aleksandra Cirkin - Austrija
Arnad Gacic – Svedska
Enes Topalovic - Norveska
Irma Salkic - Mehmedagic – Svedska
Mehmed Aleckovic - Svedska
Nada Spahic - USA
Nihad Mesic - River - BIH
Samira Begman - Karabeg – Svicarska
Tanja Zubcevic - Aleckovic - Svedska

Izdavac:

Dhira Verlag
Sandfelsenstrasse 3
8703 Erlenbach ZH
Schweiz

- Glavni i odgovorni urednik sa svim ovlascenjima, obavezama I odgovornoscu u skladu sa potrebama i interesima grupe autora zastupljenih u zajednickoj zbirci poezije, “Pod istim nebom”: Sabahudin Hadzialic

- Lektor: na prijedlog urednika – Viktor Dundovic

- Prva recenzija: Sabahudin Hadzialic

- Druga recenzija: na prijedlog urednika - Anto Zirdum, knjizevnik iz Viteza, clan Drustva pisaca BiH

- Stamparija: Fojnica

Tehnicki elementi knjige:

- Naklada/tira: 500 primjeraka
- Uvez: tvrdi
- Obim knjige: cca 130-150 strana
- Print: c/b u knjiznom bloku, kolor na koricama
- Format A – 5
- Idejno rjesenje naslovnice u toku

Iznos utvrdjenog budzeta – 3000KM

Predracun troskova:

- Urednik: 700KM
- Lektor : 150KM
- Druga recenzija: 300KM
- Graficka / tehnicka priprema / štampanje: 1650KM

Ukupan iznos aktuelnog predracuna sa PDV-om : 2.800 KM

- Isporuka
Iznos postarine za isporuku knjiga autorima, kao i izdavackoj kuci “Dhira Verlag”, bit ce moguce ustanoviti naknadno, tj. po cjenovniku poste!

- Distribucija/promocija: Po naknadnom dogovoru!
...................................

Sadrzaj teksta u prvobitnoj verziji recenzije, gospodina Sabahudina Hadzialica, je pridodat aktuelnom dokumentu "Zbirka", najprije radi procjene pribliznog boja strana buduce knjige.
Molim sve autore da obrate posebnu paznju na svoje radove i ukazu na sve eventualne greske i propuste.

Pozdrav svima
.............................................
@edit

1- Napomjena u vezi sa isporukom dijela tiraza izdavackoj kuci "Dhira Verlag"
2- Dodata rijec "aktuelnog".
3- Izbrisan upis iznosa bruto troskova konvertovan u EUR i USD.


Breza: komentar modifikovan dana: Sat Sep 06, 2008 9:12 am; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 7:20 pm

Ne zamjerite, dragi pjesnici, opet ucinih propust, saljuci vam u e-mailu pogresan dokument u kojem nedostaje ciklus pjesnika, Mehmeda Aleckovica! Mehmedu upucujem najiskrenije izvinjenje, uz obecanje da cu propust sto prije ispraviti i naknadno vam svima poslati kompetan dokument.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 2:55 pm

U cilju sto potpunijeg uvida u komplexnost i obim naseg projekta, od danas je pristup forumu omogucen i gospodinu Sabahudinu Hadzialicu, recenzentu nase, buduce zbirke i ujedno, nadam se, buducem glavnom i odgovornom uredniku, iste.
Sabahudinu zelim srdacnu dobrodoslicu, veoma zahvalna na njegovoj, od samog pocetka iskazanoj, bezrezervnoj podrsci i povjerenju prema nasem poduhvatu.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 4:20 pm

Dobrodoslica Sabahudinu ( nadam se da ne zamjera sto ne persiram).Drago mi je da moze imati uvid u forum i malo nas bolje upoznati.Ujedno pozdravljam i Tanju.A bogami i ostale "stare"clanove.Dugo se nismo culi. Smile
Na vrh Go down
Sabi
--
--



Broj komentara : 41
Registration date : 2008-09-03

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 5:45 am

Zahvaljujem na dobrodoslici uz nadu da smo svi mi, [i]pored cudjenja na svijetu, ipak samo insekti izgubljenih srca.

Salim se, naravno, jer i insekti imaju osjecanja.

No, ako zelite da ne gubimo vrijeme, potrebno je da dostavite vase misljenje o dostavljenoj poruci gdje Spahic kako bi krenuli u realizaciju, odnosno zavrsnu fazu projekta- lektorisanje, jos jedna recenzija, stampanje i objavljivanje knjige.

Pozdrav...
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 1:14 pm

Dobrodoslica i od mene.
Plan realizacije izgleda sasvim u redu sto se mene tice.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 1:34 pm

Pri dostavljanju prijedloga konkretnog plana za realizaciju, putem e-maila svim sudionicima u projektu, kao i pri postavljanju teksta poruke na ovoj temi, s razlogom nisam naglasila krajnji rok za izjasnjavanje.
Ocigledno, napravila sam jos jedan propust u nizu vec ranije ucinjenih, koji za rezultat daje "deya vu" efekat! Stoga, cinim ispravku i te greske, postavljanjem krajnjeg roka za izjasnjavanje autora po pitanju predlozenog plana realizacije.
Molim autore, jos jednom, da mi dostave svoje misljenje o predlozenom planu realizacije putem e-maila, koristeci opciju "replay" na originalnoj poruci, i oglasavajuci se ujedno svojim stavom i na ovoj temi.
Krajnji rok za to je nedelja, 7. septembar, tekuce godine!

Informacije o postavljanju krajnjeg roka za izjasnjavanje cu svima poslati i putem e-maila.

Unaprijed hvala.
Na vrh Go down
Tanja
-
-



Female Broj komentara : 22
Registration date : 2008-08-29

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 2:51 am

Dobrodoslica i od mene. Slazem se sa planom realizacije.
Na vrh Go down
Samira
-----
-----



Broj komentara : 168
Registration date : 2007-11-06

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 10:43 am

U suštini se sa planom realizacije slažem, osim sa stavkom:
"-tiraž knjige se ravnomjerno djeli među autore".

U toku dosadažnjeg razrađivanja plana realizacije već smo donijeli zaključak da se 100 primjeraka knjige dostavi izdavačkoj kući Dhira. S obzirom da u međuvremenu imamo nove autore a također i (hvala Bogu) urednika knjige, koji možda nemaju uvid u tok odluka, neophodno je da se, u ovakvom punktualnom predstavljanju razrade plana explicite iznese i ova odluka. Da se poslije nebi spoticali o ovakvom potencijalnom "nesporazumu".
Ovo nije kritika već timski rad.


Inače, o ostalim tačkama realizacije plana se u potpunosti slažem.

P.S. Smatram suvišnim da ovo isto još jednom ponavljam na zasebnom mailu.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 4:10 pm

Ja se slazem sa svim tackama ovoga plana.Cudim se poslije poduze pauze da odaziv nije brzi ali nadamo se da ce se i ostali javiti pa da idemo dalje.
River,Sandra i Morski je l' tako?
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 5:26 pm

Dobrodoslica svima koji su novi i pristupili ovom projektu, takodjer Sabahudinu koji nas vec neko vrije poznaje i ucestvuje svojim radom zelim dobrodoslicu na forum.

Slazem se sa ovim planom realizacije po svim navedenim tackama!
Na vrh Go down
Ehoo




Male Broj komentara : 5
Registration date : 2008-08-15

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 6:39 am

Uz pozdrav svima, novima i starima ("mladjima" i "zrelijima"Smile, urednicima i recenzentima, i uz izvinjenje zbog "opravdane" neaktivnosti na forumu, te kasnjenju moje saglasnosti, evo, u budnom stanju, izjavljujem da plan realizacije ima zeleno oko i na mom semaforu. Sretno sa projektom! Enes T.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 8:41 am

Samira (citat):
U suštini se sa planom realizacije slažem, osim sa stavkom:
"-tiraž knjige se ravnomjerno djeli među autore".

U toku dosadažnjeg razrađivanja plana realizacije već smo donijeli zaključak da se 100 primjeraka knjige dostavi izdavačkoj kući Dhira. S obzirom da u međuvremenu imamo nove autore a također i (hvala Bogu) urednika knjige, koji možda nemaju uvid u tok odluka, neophodno je da se, u ovakvom punktualnom predstavljanju razrade plana explicite iznese i ova odluka. Da se poslije nebi spoticali o ovakvom potencijalnom "nesporazumu".
Ovo nije kritika već timski rad.


Inače, o ostalim tačkama realizacije plana se u potpunosti slažem.

P.S. Smatram suvišnim da ovo isto još jednom ponavljam na zasebnom mailu.

Tvoja primjedba je sasvim na mjestu, Samira i svakako da je prihvatam kao dio timskog, konstruktivnog djelovanja. Kao i uvijek do sada, zhvalna sam na svakoj sugestiji i primjedbi koja nas vodi ka pozitivnom rjesenju svih pitanja vezanih za nas projekat. U tom smjeru sam razmisljala i djelovala pri prvim kontaktima sa novopridoslim autorima, kao i sa gospodinom Hadzialicem, obavjestavajuci ih, izmedju ostalog i o pojedinostima vezanim za izdavacku kucu "Dhira Verlag". Sa namjerom da izbjegnem bilo kakav nesporazum po tom pitanju, svima njima sam dala na uvid kopiju tvog uvodnog komentara sa teme "Stavka 2".
U svakom slucaju, draga Samira, mislim da si u pravu i da se planu realizacije naknadno treba dodati i zakljucak o dostavljanju 100 primjeraka knjige izdavackoj kuci "Dhira Verlag".

Sto se tice moje molbe o nacinu izjasnjavanja i putem e-maila, ona je upucena svima u cilju potvrde i arhiviranja izjava datih od strane svih sudionika u projektu. Razlog za to je, osim nepouzdanosti u stabilnost servera na kojem se nas forum nalazi, i nerado prisjecanje na primjer iz nedavne proslosti, kada je bilo pokusaja da mi se neosnovano imputira manipulacija nekih, veoma bitnih informacija u okviru forumskih diskusija.

Zahvaljujem se svim autorima koji su se do sada oglasili svojim stavom o predlozenom planu realizacije. Nadajmo se, da ce se Niho i Arnad, takodjer uskoro izjasniti.
Na vrh Go down
Morski pas
----
----



Broj komentara : 110
Registration date : 2007-11-19

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 9:09 pm

Oj! Prisutan! Moze moze.
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 7:27 am

Pozdrav svima. dobro je da sam danas riješio neke probleme s kompjuterom, inače bih zakasnio. Bio odsutan desetak dana.

Slažem se s predloženim. Pozdrav svima, posebno novim članovima i gospodinu Hadžialiću. Uzgred, samo bih molio da River ne ide na naslovnu stranu, a u samom tekstu je dobrodošao Smile

Svima srdačni pozdravi.

Nihad
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 11:06 pm

Hvala vam svima.
Na vrh Go down
Sabi
--
--



Broj komentara : 41
Registration date : 2008-09-03

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 5:47 am

Zaista vam se iskreno zahvaljujem na dobrodoslici i podrsci mome ukljucenju u projekat uz nadu da cemo ovaj "long last" projekat konacno uobliciti u najljepsi poetski cvijet sopstvene sudbine...Sabi
Na vrh Go down
Sabi
--
--



Broj komentara : 41
Registration date : 2008-09-03

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 10:12 am

Kao urednik farao vas obavjestavam da sam dostavio sljedeci upit na adresu STAMPARIJE FOJNICA, STAMPARIJE BEMUST SARAJEVO I STAMPARIJE PLANJAX TESANJ:

"Postovani/a,

Molim vas da mi dostavite ponudu za stampu (nasa priprema omota i teksta- Photoshop,Corel,) knjige poezije "POD ISTIM NEBOM" više autora čiji sam ja urednik i recenzent.


- Naklada/tiraz: 500 primjeraka

- Uvez: tvrdi

- Obim knjige: cca 150 strana

- Print: c/b u knjiznom bloku, kolor na koricama

- Format A – 5



Pored ovoga molim vas da mi dostavite i jos jednu ponudu ako je unutar c/b-a u knjiznom bloku i deset stranica (pet listova) u boji u slucaju da ubacimo odredjene fotografije u boji.
I, u slucaju da vam do 15.10.2008.g. dostavimo kompletnu knjigu, kao i dio uplate odnosno da li je potrebno sve uplatiti prije ili dio po preuzimanju a dio sada. Molim vas da me obavjestite o tome."...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po dobijanju odgovora a u skladu sa ponudom cete biti pravovremeno obavjesteni (nadam se u narednih 48 sati) kako bi mogli donijeti zajednicku odluku o stampariji u kojoj stampamo knjigu.---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovo je mail koji sam dostavio danas Brezi a sada ga postavljam i vama na uvid:

ROK 20.9.2008.g. Morate mi dostaviti originalnu naslovnicu sa izmjenom u Corel 12 programu ili staru naslovnicu u istom programu a ja cu je srediti sa izmjenama koje si upravo navela. No, potrebno je da ta originalna verzija ne bude samo ubaceni jpg. format u Corel vec i "originalna" u smislu da se može direktno raditi u njoj-omogućiti izmjene. Naravno, ako mi ne dostavis vec izmijenjeno sve. (molim vas da postujete rokove i da mi dostavite sve trazeno u njima ako zelite da sve uradimo kako treba)

2. Do 23.9.2008.g. Anto Zirdum i ja zavrsavamo recenziju za kompletnu zbirku. (uplata - 300 KM za Zirduma).

2. Viktor Dundović završava kompletno lektorisanje do 01.10.2008.g. (uplata - 150 KM).

3. Do 10.10.2008.g. ja završavam uredjivanje i dostavljam na uvid tebi kompletno uredjenu zbirku. (uplata ostatka- uplaceno vec 357.50 KM - odnosno za uplatu 342.50 KM).

4. Od danas do 10.10.2008.g. ostvarujem kontakte i dogovor sa odabranom štamparijom (vidjecemo na osnovu odgovora KOJU STAMPARIJU BIRAMO) kao i dostavu pripremljenog knjiznog bloka i omota.

5. ROK- 20.9.2008.g.- Ima jedna stvar koja je veoma bitna a to su fotografije autora koje moraju biti jednake velicine i iste suštine (ne samo kao faca ili/i stojeći odnosno sjedeći položaj). Kao urednik trazim da sve fotografije izgledaju kao Brezina (koja ima sve elemente: opuštenost, iskrenost, radost, otvorenost). Ne znam da li ostali to mogu dostići, ali format svih fotografija mora biti isti...sirina 19.60 cm a visina 26.60 cm kako bi fotke bile i kvalitetne u manjoj velicini kada ih obradim u quark-u OVAKO VELIKE. Istovremeno, potrebno je da sve fotografije budu crno-bijele jer ako su u boji to poskupljuje stampu na cijeloj stranici gdje se to nalazi, osim ako to vec ranije nije dogovoreno u dosadasnjim razgovorima da cijena crno-bijelog knjiznog bloka obuhvata i tih deset stranica sa fotografijama u boji. NAKNADNO, POSLIJE TELFONSKOG RAZGOVORA SA BREZOM SAM SAZNAO DA NEMATE CIJENU ZA TIH DESET STRANICA U BOJI KOJE SU KOMPLETNO U BOJI AKO SE POSTAVE FOTOGRAFIJE AUTORA U BOJI
U TOM SLUCAJU DOSTAVITE MI FOTOGRAFIJE U BOJI A JA CU IH PREBACITI U GREYSCALE ALI VELICINA TREBA DA BUDE KAKO JE I NAVEDENO.

NO, DA BI SVE BILO KAKO TREBA A NE "MARGARITAS ANTE PORTAS" MORATE MI SVI, KAD PROCITATE...DO 25.9.2008.g. izvrsiti uplatu u iznosu od po 300 KM , osim Breze koja je to vec uradila, (1 KM = 0,51129 €. ) na sljedeci nacin. POGLEDAJTE LINK KA SKENIRANIM DOKUMENTIMA ODNOSNO FOTKE KOJI SE ODNOSE NA UPLATE U DOLARIMA (BREZA MI JE UPLATILA 160 DOLARA I TO JE 212,15 KM A KASNIJE JOS I 110 DOLARA I TO JE 145.38 KM) I EURIMA:


Plan realizacije Instr_10

Plan realizacije Instru12


ONI KOJI VRSE UPLATU U BIH (u KM) TREBA DA IZVRSE UPLATU DO 25.9.2008.g. na sljedeci nacin:

1. ako plaćate sa Hypo banke, dovoljno je da ide na broj mog žiro računa SABAHUDIN HADŽIALIĆ a računa 1537636836
2. ako plaćate sa neke druge banke, ide broj žiro računa 3060410000039477 s pozivom na broj 1537636836

UNAPRIJED ZAHVALAN.

Srdacan pozdrav,
Sabahudin Hadzialic

p.s.
MOLIM VAS DA ...STICK TO THE DEADLINES...DRZITE SE ROKOVA...

UREDNIK
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 12:13 pm

Ja sam upravo uplatila. Obzirom da nije EU placanje potrajace 5 do 7 dana dok novac ne bude na racunu.
Jedno pitanje vezano za slike...obzirom da slika koja je pogodna za stampu po navedenim kriterijima najmanje tezi koji MB kako cemo izvesti "slanje"?
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 3:37 pm

Sabahudine,ja bi najradije da izbjegnem banke i da uplatim preko Western Union-a.Nadam se da je to u redu?Ako jeste javi ili ovdje ili na pp pa da mi samo kazes adresu.
I ja cu promijeniti sliku do sutra.
Na vrh Go down
Sabi
--
--



Broj komentara : 41
Registration date : 2008-09-03

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 6:33 pm

Odgovor na oba pitanja:

Za ISKRU odgovor je - nema problema samo da sve bude unutar rokova. Istovremeno, cak i fotka takve velicine kako sam naveo ne prelazi 500 KB do 1 MB. Slobodno posaljite na sabihadzi@yahoo.com

Za JANE DOE odgovor je- Kako god jer mi je Breza sugerirala da to bude preko racuna ali ako zelis preko Western uniona, ime je Sabahudin Hadzialic, Grbavicka 32, Sarajevo, BiH dok je moja E-mail adresa sabihadzi@yahoo.com pa mi mozes javiti broj uplate na tu adresu kada izvrsis uplatu.

Informacija za sve: Po odobrenju sa vase strane i Anto Zirdum i Viktor Dundovic su danas dobili zbirku na recenziju odnosno lektorisanje uz rokove do kada to trebaju uraditi. Slozili su se i Viktor me je vec nocas zvao telefonom cetiri puta da neke stvari pojasnimo oko nacina lektorisanja - ovo sam napisao u E-mailu koji sam mu poslao: "Do 01.10.2008.g. mi trebas uraditi lektorisanje vodeci racuna o raznolikosti jezika kojim se autori sluze. Molim te vodi racuna o roku.Oni dolaze iz cijelog svijeta i Bosne i Hercegovine i razlicitog kulturnog su miljea. Molim te da dobro sve pregledas i obradis."


Pozz
Sabi
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 6:39 pm

Čim uplatim, obaviijestiću vas ovdje. Hvala na instrukcijama.

Što se tiče fotografije, meni se ova na kojoj sam sviđa i mislim da izražava ono što jesam. Nemam ništa protiv da bude crno-bijela i da bude u formatu koji se traži, pa se nadam da se to može riješiti bez slanja neke druge fotografije.
Na vrh Go down
Sabi
--
--



Broj komentara : 41
Registration date : 2008-09-03

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 6:47 pm

Dragi RIVER,

Nema problema ako mislis da je tvoja OK - meni se desi da se bas ono sto se meni dopada ne izgleda prijemcivo za druge, no ako zelis tako, OK...Ne protivim se. Ali posalji istu no navedenog formata zbog stampe.

Pozz
Sabi
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 6:59 pm

Hvala lijepo dragi gospodine Hadzialicu.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 8:13 pm

Drago mi je da je Sabahudin ovako proaktivan i da je neophodnost pridrzavanja rokova ozbiljno prihvacena.
Nadam se da ce tako biti i u buduce, s obzirom da je od danas, apsolutno sve u vezi sa sadrzajem "Zbirke" u nadljeznosti naseg urednika, odnosno, po pitanju uredjivanja tekstova nasih pjesama, u nadljeznosti angaziranog lektora.
U tom kontekstu, u cilju koordinirane suradnje, naglasila bih jos samo potrebu za aktivnim prisustvom autora na forumu i pazljivo pracenje svih informacija. Takodjer, veoma je bitno da se u nastavku procesa, u slucaju pojedinacnih primjedbi i svih pitanja vezanih za lektorisanje autorskih radova, sve rjesava neposrednim kontaktom putem e-maila, na relaciji urednik / lektor - autor/i.

Sto se tice nacina za prosljedjivanje novca, istina je da sam Sabahudinu predlozila opciju
uplate na ziro racun, zaboravivsi pri tome navesti i drugu mogucnost putem Western Uniona,
koja je za Adinu i mene, ovdje u USA, mnogo povoljnija i jednostavnija.
Izvinjavam se i zbog ovog, svog propusta, nadajuci se da mi je to zadnji u kamari svih do sada ucinjenih.

Pozdrav svima
Na vrh Go down
Sponsored content





Plan realizacije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Plan realizacije   Plan realizacije Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Plan realizacije
Na vrh 
Stranica 1/4Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Radionica-
Idi na: