Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Pauza!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Pauza! Empty
KomentarNaslov komentara: Pauza!   Pauza! Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:42 am

S obzirom na trenutno stanje u okviru finalnog dijela realizacije, najavljujem pauzu u radu na projektu. O nastavku daljnih aktivnosti, bit ce te obavjesteni najkasnije do ponedeljka, 28. januara. U medjuvremenu, zamolila bih sve sudionike u projektu da preispitaju svoj trenutni odnos prema cjelokupnom procesu realizacije, kao i prema samoj ideji koja je i dovela do naseg okupljanja.

Blagodarim
Na vrh Go down
Gost
Gost




Pauza! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pauza!   Pauza! Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:35 pm

Ja bih pozvao Vas, admine, da preispitate svoj odnos prema nama i nasim drugim zivotnim obavezama, i ne postavljate rokove, cije trajanje nicim nije za opravdati. Opravdanje koje imate u vidu, ne vrijedi za sve ucesnike.
Strpljenja malo. Sta se to desava sa Vama?

...najavljujem pauzu u radu na projektu. O nastavku daljnih aktivnosti, bit ce te obavjesteni najkasnije do ponedeljka, 28. januara...

Pauza o kojoj govorite je Vasa . Da je sve ok, i da je projekat zajednicki, trebala je biti situacija da mi nastavimo sa aktivnostima.
Nemozemo, jer je sve u Vasim rukama.
To je bumerang, koji ste svojevremeno meni kacili.
Zao mi je, ali to je to.
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

Pauza! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pauza!   Pauza! Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 9:23 am

Ne nalazim uopce za problematicno ukoliko Breza napravi pauzu, pa i jeste najvise radila na ovome projektu. Osim toga: ne gori pod nogama! Bice svega!
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Pauza! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pauza!   Pauza! Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 7:49 am

28 januar danas! Hajde nema vise ljencarenja Smile
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Pauza! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pauza!   Pauza! Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 8:18 am

I'm back!

Pauza! Www_MyEmoticons_com__smokelots
Na vrh Go down
Sponsored content





Pauza! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pauza!   Pauza! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pauza!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: