Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Izbor stamparije

Go down 
+5
Iskra
wolfofgreenforest
Samira
jane doe
Breza
9 posters

"Bemust" ili Fojnica?
Bemust-Sarajevo
Izbor stamparije Vote_lcap100%Izbor stamparije Vote_rcap
 100% [ 4 ]
Fojnica - Fojnica
Izbor stamparije Vote_lcap0%Izbor stamparije Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 4
 
Poll closed

AutorPoruka
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 8:54 am

Smatram da je krajnje vrijeme rijesiti i to pitanje, uz uvazavanje svih do sada predocenih informacija.


: komentar modifikovan dana: Tue Jan 22, 2008 1:09 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 5:27 pm

Glasala.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 5:54 pm

I ja sam glasala!
Na vrh Go down
Samira
-----
-----



Broj komentara : 168
Registration date : 2007-11-06

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 7:00 pm

Glasala
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:19 am

Spoiler:
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:30 am

Kod mene nesto nije ok. Nemam opciju da glasam vec mi prikazuje samo rezultat.

Bemust
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:48 am

Problem je rijesen Irma.

Anketa ce biti otvorena do kraja danasnjeg dana.
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 6:18 pm

Kod mene takođe pokazuje samo rezultat.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 6:46 pm

Razlog za nepostojanje opcije glasanja je u najavljenom trajanju ankete, koje se pri postavljanju ankete ogranicava unosenjem broja u za to namjenjen prostor. U ovom slucaju, kao sto je juce i bilo najavljeno, upisan je broj jedan (1), tako da je anketa automatski bila zatvorena za glasanje nakon isteka 24H.
Ostavila sam anketu otvorenu do kraja danasnjeg dana, tj. do ponoci po mom vremenu.
Opcija glasanja je moguca oglasavanjem na ovom mjestu uz navodjenje jednog imena sa liste, na nacin kako je to ucinila Irma.

Iz evidencije ulazaka autora na forum, da se primjetiti da su u toku zadnjih 24h, osim Rivera, svi ostali autori imali priliku ucestvovati u anketi. Zasto nisu, ostaje nejasno, nadam se ne zadugo.


: komentar modifikovan dana: Tue Jan 22, 2008 9:57 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:11 pm

Meni se cinilo da taj dan jos traje maloprije Smile

valjda americko i bosansko vrijeme nisu isti.

sacekacu ipak do poslije pauze, mozda bude nesto novo.

ovako je ubjedljiv rezultat i ja sam za sarajevo prije fojnice.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:17 pm

Imam pravo da ne glasam.
Moja volja.
Koristim ono sto je trecina izjavljivala: kako vi kazete.
Ako ste glasali vi svi, koji ste napisali da jeste, kako onda samo 4 glasa uvedena?
Za anketu se ostavi vrijeme koje omogucuje uspjesan rezultat ankete. Ne kako ko misli da njemu treba. Ja nisam zaposlen na ovoj stranici pa da se punch-am u zadanom roku.
Niti je iko.
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 5:54 am

Nisam imala vremena da na terapiji, odakle bacim samo pogled ovih dana na forum jer terapeuti se vrznaju okolo, citam sve sitnice oko stamparija i to je jedini razlog jer nisam glasala! Mislila sam da cu danas moci da glasam, ali tek sada vidim da ne ide vise, zato se oglasavam na ovaj nacin. I ja sam za "Bemust".
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 8:23 am

Zahvaljujem se svima koji su glasali, na ovoj, mojom ishitrenoscu, malo traljavoj anketi. U svakom slucaju imamo sedam (7) glasova za stampariju "Bemust".
Anketa je ovim zatvorena.
Na vrh Go down
Morski pas
----
----



Broj komentara : 110
Registration date : 2007-11-19

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 8:28 am

Isto su mi nepoznate
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 12:02 pm

E vala, pa ruku na srce, al moram prokomentirati.

1. Anketa u zadanom roku zavrsena sa samo 4 glasa!

2. Kako u anketi nisu glasali svi, pa cak niti natpolovicna vecina, po svim nekim pravilima, takva anketa ne bi bila obvezujuca.

3. Anketa je okoncana, no po nacelu zvakace gume, iza njenog okoncanja opet neki glasaju na ulici "ispred predsjednistva", sve to prolazi i evo nas sa 7 glasova, natoplovicna vecina je odlucila, anketa je okoncana po drugi put!


Ukoliko se pitate sta Andaluz uopce hoce, odgovor je kratak: doslijednost!
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 1:49 pm

Iako ovo nije bio presedan po pitanju trajanja ankete, niti prvi put da se sabiraju glasovi dodani u komentarima, uvazavam sve primjedbe o neregularnosti ankete!
Al' posto je ovdje rijec o "dosljednosti", nece biti niti prvi put da se jedna anketa ponisti i sa istim naslovom postavi nova.

PONISTENO ZBOG NEREGULARNOSTI I INSISTIRANJA NA DOSLJEDNOSTI!

Nova anketa ce biti postavljena u ponedeljak 28.januara, tekuce godine.
Na vrh Go down
Sponsored content





Izbor stamparije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izbor stamparije   Izbor stamparije Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Izbor stamparije
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Stamparije- Bemust vs Meligraf
» Izbor pjesama po autorima
» ZAVRSNI IZBOR NASLOVA ZBIRKE
» IZBOR PRIJEDLOGA KORICE - ANKETA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: