Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Odbrojavanje

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:38 am

Sa Novom godinom idu uvijek i obecanja pa tako i ove...
Ja prestala pusiti !! Ali, zato jedem kao nenormalna.
Bice viska na sve strane.Very Happy
Ima li ko savjet kako da zvijer ukrotim?
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:05 am

Ja uvijek nagovaram narod da ponovo pocne pusiti jer imam moto:"Ko pusi zlo ne misli"! Cool
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 12:32 pm

Jedan porok si zamjenila drugim... ha ja! Cool
Kad se budes udebelila i bude te, taku malehnu, pjegavu i namcorastu bilo lakse preskociti neg' zaobici... sta ces tad... ha?!

lol!
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 5:45 pm

Jane zar tako ide ta poslovica :-D

Odlucila sam da je gotovo sa zagadjivanjem tako da cak prihvatam rizik da me lakse preskakati nego zaobilaziti Very Happy
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 6:43 am

Evo mog recepta-kupi jedan dobri cross-trainer, u sobu sa njim i kad god se dobro najedes, malo odmoris od tereta obroka, zakoracis na trainera bounce i slusajuci dobru muziku, obradjujes kalorije Laughing Ja tako radim i mogu reci da mi je dobro kao nikada do sad u mnogo pogleda.
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 1:12 pm

Very Happy Jest da imam mjesta. Evo mi ga stoji orbitrek, skuplja prasinu i imitira vjesalicu, pored njega odmah ab swing.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 11:06 am

Iskra ne trebam ti ni govoriti koju vrstu vjezbe ja preporucujem. Cool
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 5:06 pm

Jane, poduplacu dozu Laughing
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 5:47 am

E super Laughing , "problem" rijesen. Sada mogu doci na red sve poslastice bez brige. Razz
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 5:58 am

Ples je najbolji recept za sve... provjereno.
Eno Jane, starmale, nek mi ne da lagati. Cool
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 2:13 pm

Cuj ples Shocked
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 2:41 am

Slazem se za ples nema price!Brezica k`o balerinica;sejtan-hanuma a neumorna! Smile Ali ja ipak ostajem za prvu alternativu jer jaca sve misice i plus cini te sretnom!Svako vjezbanje.I ne moras se nesto posebno oblaciti kao za ples.Naprotiv! Cool

p.s.Oj Krajinooo... Very Happy nesto mi pade na pamet ova krajiska!
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 10:51 am

Brojim Very Happy danas 15 dana kako ne pusim

+ 3,5 kg What a Face
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 1:22 am

Iskra (citat):
Brojim Very Happy danas 15 dana kako ne pusim...
pirat
Na vrh Go down
Gost
Gost




Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 4:57 am

Bravo djevojke !
Moj otac je uzgajao duhan. Oko tonu godisnje.
Mi smo svi pusili. Osim majke. Svi, cini mi se od kolijevke. Niko nije pitao, niko branio. Mad
Pusio sam vise od 30 godina. Januara 9. 2003. rekao necu, dao cigarete drugome... I nikad vise.
Iskra, pij vode, koliko god mozes, prije svakog obroka. I predji u prezivare. To traje oko godinu dana.
Zaista vam zelim uspjeha.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 11:14 am

Kakvog uspjeha?!Ja je nagovaram da ponovo pocne! Very Happy Irma samo pomisli ono kad plaho udahnes! Very Happy
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 8:01 am

Hvala Mrganjac na savjetima. Vodu pijem vrlo cesto,a i apetit se polako regulise cini mi se.

Jane bas to kad plaho udahnem me i odvraca od ponovnog dimljenja Very Happy
Samo see sjetim da kad krenem negdje pozurit, potrcat ili uz stepenice pa kako mi zasvira u plucima. Brrrrrrrr
Vec sad osjecam razliku , lakse disem. sunny
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 6:00 am

Super sunny
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 6:10 pm

29 dan !! Very Happy
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 1:08 am

Odbrojavanje Square

Odbrojavanje Meatballs

Odbrojavanje Hippie7
Na vrh Go down
Sponsored content





Odbrojavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odbrojavanje   Odbrojavanje Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Odbrojavanje
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: Između ostalog... :: Kutak za opušteni trenutak-
Idi na: