Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Gdje nam se to sakrio osmjeh?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Gdje nam se to sakrio osmjeh? Empty
KomentarNaslov komentara: Gdje nam se to sakrio osmjeh?   Gdje nam se to sakrio osmjeh? Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 10:23 am

Dragi moji... i svoji...
Stigle su mi primjedbe na preuzbiljnost i ustrogoljenost foruma i diskusija, pa se pitam, jesmo li uistinu bas takvi? Ima li nacina da se malo opustimo i svojim smislom za humor, sveukupnu atmosferu na forumu ucinimo ugodnijom? Smile
Tako mi duple, penzionerske rijeci, ja nisam tak'a a da ne bih mogla biti i onak'a. Cool
Sta je sa ostalima? lol!
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Gdje nam se to sakrio osmjeh? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje nam se to sakrio osmjeh?   Gdje nam se to sakrio osmjeh? Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 6:55 pm

Breza (citat):
Dragi moji... i svoji...
Stigle su mi primjedbe na preuzbiljnost i ustrogoljenost foruma i diskusija, pa se pitam, jesmo li uistinu bas takvi? Ima li nacina da se malo opustimo i svojim smislom za humor, sveukupnu atmosferu na forumu ucinimo ugodnijom? Smile
Tako mi duple, penzionerske rijeci, ja nisam tak'a a da ne bih mogla biti i onak'a. Cool
Sta je sa ostalima? lol!

Ja sam ´taka bas:D
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

Gdje nam se to sakrio osmjeh? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje nam se to sakrio osmjeh?   Gdje nam se to sakrio osmjeh? Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 3:58 pm

Evo saljem osmijeh svima,
svim meni dragim bicima.
Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Gdje nam se to sakrio osmjeh? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje nam se to sakrio osmjeh?   Gdje nam se to sakrio osmjeh? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Gdje nam se to sakrio osmjeh?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: Između ostalog... :: Kutak za opušteni trenutak-
Idi na: