Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Rokovi

Go down 
+3
Iskra
Breza
Al Andaluz
7 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

Rokovi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rokovi   Rokovi - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 9:44 am

Pozdrav Samira! Ti ne moras traziti suglasnost drugih autora jer je naslov tvog poglavlja, kao i sâmo poglavlje, samo tvoja osobna stvar. Ti biras pjesme koja ce uci u tvoje poglavlje, tako biras i naslov koji najbolje odgovara tvome poglavlju.

Autor koji bi se eventualno prije tiskanja zbirke povukao iz projekta, on povlaci svoje poglavlje zajedno s naslovom. A to nije isto kao kad bi se autor naslova zbirke povukao, jer bi on i dalje zadrzao autorska prava nad naslovom zbirke sto bi moglo kasnije dovesti do pravnih problema. Ali eto i to smo uspjesno rijesili.

Osim toga, svi ovi lijepi naslovi koji su predlozeni, nece biti odbaceni, vec mogu kao podnaslovi naci svoje mjesto u zbirci i obogatiti je. Ja isto tako razmisljam da svom poglavlju dam naslov Pustinjske Kise, koji jako dobro opisuje moje poglavlje.
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Rokovi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rokovi   Rokovi - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:18 pm

a zasto ti je i kiše velikim, po našem pravopisu bi to išlo malim Andaluz? Smile
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Rokovi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rokovi   Rokovi - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 3:32 pm

Večeras šaljem svoj konačan izbor na kontakt adresu neimara.
Nastojao sam ispratiti uputstva koja su data u Brezinom komentaru iznad, s time što se ne snalazim najbolje s fotografijama pa se slika koju sam prilijepio u word može preformatirati.

U narednom periodu, odnosno do 17.12. bit ću manje prisutan ovdje. Idem na službeni put.

Srdačno, River
Na vrh Go down
Sponsored content





Rokovi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rokovi   Rokovi - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Rokovi
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Rokovi

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: