Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Otvori dusu

Go down 
+3
acirkin
Iskra
jane doe
7 posters
AutorPoruka
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 12:58 pm

Otvorimo dusu samo malo, ne mora skroz!Hajmo razgovarati bez hinle,bez jarma jer kratak je zivot.Hajdemo biti pjesnici bez granica i ljudi sa dusom.Hajde da budemo ljubazni jedni prema drugima pa makar se i ne slagali u svemu.
Hajde da postujemo starije.Ponovo.Nekad smo tako bili vaspitavani.hajde da uzmemo od zivota sto nam nudi i uzivamo u tome.Hajde da budemo budalasta djeca za promjenu! Smile
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 7:29 pm

Hajde...valja :-)
Evo da ja otvorim dusu malo...dozlogrdile mi vala ove kile otkad prestadoh pusit´ a samo se debljam i debljam moja ti...
Nego , obzirom da sto poOdustajali od projekta, jel ovo oni koji odustadose nemaju pristup temama koje se ticu zbirke ili su te teme i obrisane?
Ajd nema ni veze...eto ja malo svratih pa onako po inerciji...da vas pozdravim
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 8:13 pm

Da vas i ja pozdravim,navratih malo... Smile
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 8:49 pm

Otvori dusu MICX


wolfofgreenforest: komentar modifikovan dana: Tue Apr 01, 2008 1:34 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 2:28 pm

Zaime.slika je krasna i ja imam ime za nju:SLIJEPA LJEPOTA!
Evo i da ti pojasnim:macka ne predstavlja samo macku,moze biti i simbol za bilo sta npr.za zenu.Lijepa u svome sjajnom krznu,savrsenim oblinama i pitomim stavom ako nema "oci"da prepozna i spozna svijet oko sebe i samu sebe u njemu, ostaje samo bezivotna slika.Oci su ogledalo duse! Smile
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 4:24 pm

jane,
hvala ti i u njeno ime. Kao da je znala da će se o njoj lijepo pisati, pa mi je dostojanstveno pozirala. I to, bez obzira na susnježicu.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 5:54 pm

Znala sam da cu uplasiti "model"!Gdje pobjeze? Very Happy
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 11:15 am

IGRA

On bi sa mnom da se igra,
ali: samo dok mu se igra!

Tvrdoglavo ignorira moje
pokušaje i ja s njim
da se poigram.

U sjenci vlastite mi
mišolovke ne dolikujem
društvu mačijem, ili sam
ipak pretežak zalogaj?


wolfofgreenforest: komentar modifikovan dana: Tue Apr 01, 2008 3:01 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 1:00 pm

Smile

Meni hecim rek'o - Idi, spavaj i odmori... ne sij zalud, ne zanosi. Roda nema u neplodu, ploda nikad u nerodu!

Elem, poslusala bih ga ja, al' mi vrag ne da mira. Cool
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 6:06 pm

Samo vedro i bodro!
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 6:03 pm

Naucio sam jednu mudru stvar: nauciti pustiti!
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 8:04 pm

Why not? Mission accomplished.. ha ya! study
Na vrh Go down
Sponsored content





Otvori dusu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otvori dusu   Otvori dusu Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Otvori dusu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Otvori vrata
» Malo poezije za dusu neimarsku

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: Između ostalog... :: Otvori vrata-
Idi na: