Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 OSTAJTE OVDJE

Go down 
+2
River
wolfofgreenforest
6 posters
AutorPoruka
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Molba   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 8:28 pm

Povlačim sve svoje ranije komentare na ovom forumu, jer nisu doprinijeli onoj namjeri s kojom su napisani i objavljeni, što znači trebalo ih je i tretirati jedino kao podsticaj formalnom dijelu događanja “Pod istim nebom”, te nikako kao moju ličnu mjeru prema ijednom od sudjelujućih autora i njihovom pojedinačnom udjelu u zbirci. Pošto se “Pod istim nebom” formalno nije dogodilo, moji komentari bili su, de facto: ili sadržajno iluzorni, ili formalno nedorasli ozbiljnosti događanja, ili sasvim oponentni realno mogućem slijedu događanja zbirke. U svakom slučaju su irelevantni, pa ih treba tretirati nepostojećim. U tom smislu, a kako kompletnu zbirku već imam u vlastitoj percepciji i ne mogu je se odreći, molim autore da uvaže ovakvu moju odluku. Istovremeno, ona podrazumijeva i moj odnos prema istupima svakog od autora u vezi sa formalnim dijelom događanja “Pod istim nebom”.

Na kraju, bio bih neizmjerno sretan ukoliko iznjedrimo priliku da se “Pod istim nebom” i formalno dogodi. Jer zbirka to, doista, zaslužuje – zato nam se sve ovo i događa.

U zdravlju i rahatluku!
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 6:58 pm

Bilo bi lijepo da svi još jednom razmisle žele li Pod istim nebom i da se možda probamo dogovoriti o eventualnom nastavku.

Šteta je kad je već skoro sve pripremljeno da se nešto lijepo ne desi i da okus u ustima i osjet u grudima bude gorak i bolan.

Šta mislite da krenemo opet u istom sastavu onih koji to žele i da zapisi koji stanovaše izvjesno vrijeme na zajedničkoj adresi ostanu skupa?

Ja sam za.

Zamolio bih one koji jesu za (uključujući sve autore) da to ovdje kažu. Ako zaista većina ne bi htjela da nam radovi budu zajedno na nekom mjestu (bilo bi lijepo knjizi), onda bi trebalo da se lijepo pozdravimo i ostanemo prijatelji jer vas sve takvima smatram.

Srdačno vaš

River
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 12:35 pm

Ja mislim da je do sada i pticama na grani jasno da Andaluz,Iskra i Dea ne zele da nastave sa realizacijom (steta zbog pjesnika ali nesteta zbog ljudstva).Ali ja licno mislim da bi mi ostali trebali nastaviti ovaj projekat,doraditi ga jer u sustini to je samo troje ljudi koji nece dalje.Sedmero ostalih su voljni,dodacemo jos po cetiri-pet pjesama i zavrsiti zbirku na osnovu dosadasnjih postignuca.
Brezo javi se.Zaime ostani tu.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 12:43 pm

Apelujem na sve ucesnike koji su se ovako ili onako izjasnili za ostanak u zbirci da se javimo ovdje.Presaberimo se i nastavimo.Troje ljudi je izaslo ali boze moj!Nikako nije fer prema ostalih sedmero tek tako odustati od svega.
U svemu zlu ima i neko dobro.
Javite se da nastavimo bez zapreka.Sad ce biti lakse! Very Happy
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 12:41 pm

Hajde,hajde,rukice gore!
Na vrh Go down
Morski pas
----
----



Broj komentara : 110
Registration date : 2007-11-19

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 1:34 pm

ja sam vec rekao, sto god donosi ljepote u ovom ruznom svijetu, vrijedi...7 ili 10...nije bitno
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 4:39 pm

Evo, javljam se, Jane.
Nesto razmisljam, koliko li se jos puta trebamo izjasnjavati i prebrojavati?
Ti govoris o preostalih sedam (7) autora!

Umorna sam, moja Jane... od iscekivanja proljeca, bit ce.
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 5:07 pm

I ja sam za kvalitet, bez obzira o kome ili o čemu se radilo. Jer on je jedino dobrobitno djeljiv i, istovremeno, to ga uvećava. Pojedinačno, otkud mi pravo da ono - što je dar meni samo onoliko, koliko sam spreman razmijeniti ga - dovodim u bilo kakve formalne, pritom i irelevantne nedoumice? Uostalom, uglavnom taj dar je u osnovi naše komunikacije. Desetoimene, nadam se.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 10:27 am

Proljece je nesto najljepse sto zena moze iscekivati:za razliku od muskarca proljece ce kad tad doci.I tri laste ne cine proljece! Very Happy
Hajde Brezo hop hop!Ti nikad ne posustajes.Imam hiljadu ideja!Mislim da imas duznost prema nama ostalima da nastavimo ovo. Smile Rekla sam ti ja zivot proci nije polje proci i plus da nije losih iskustava kako bi prepoznavali dobra!
Vidis da smo River,Zaim,Morski.Samira,ti i ja odlucili da nastavimo i ja mislim da kvalitetnijim radom i vecim doprinosom pjesama mozemo lako izdati zbirku!
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 1:08 pm

Dajte, ljudi, da se ne pravimo luđim nego li jesmo, predisponirani za igru riječima - u okolnostima koje nemilosrdno protežiraju samo pobjedu, kao uvjet bilo kakvoj igri, pa i životu. Stoga, pobjedimo uskogrudosti i branimo život, uinat onom dijelu nas koji bi da nas vrati u beznadežno jato ili čopor, svejedno. Sramota i grehota je da jeftino prokockamo već rođenu priliku, odričući se pomoći joj da sama prohoda.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 5:41 pm

Teme od Jane i Zaima su radi preglednosti spojene u jednu.

..................
Sto se same tematike tice i svih apela za daljni nastavak projekta,
i ovom prilikom dajem svoj glas ZA, pridruzujuci se Jane, Zaimu, Morskom i Riveru.
Bilo bi dobro kada bi se i Samira u okviru ove teme oglasila, sto ce nadam se uskoro i uciniti.
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 8:36 pm

tu sam
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 4:03 pm

Svi smo skoro tu!Masala!
Jos Samira da se javne pa da krenemo sa radom!Nadam se da ce se javiti ovo-koji dan, bar tamo do ponedjeljka ili utorka, da bi mogli formalno nastaviti.Ono svi smo se vec izjasnili ali eto da se opet cujemo.Komunikacija je sve narode!
Mislim da cemo svi imati sansu da dodamo jos pjesama uz postojece koje ulaze u zbirku, pa bi preporucila i ostalima da eventualno obrate paznju na to.To nas ceka.
Mahanje svima iz New York-a gdje je jutros pao novi snijeg! rendeer
Na vrh Go down
Samira
-----
-----



Broj komentara : 168
Registration date : 2007-11-06

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 5:50 am

Nisam se oglušila na vaše pozive, uzela sam si vremena da podrobno razmotrim nastavak projekta u novom-starom sastavu, sad nemam vremena da iznesem svoje stavove ali ću se svakako po tom pitanju oglasiti, najkasnije do sutra navečer.
Sviju vas srdačno pozdravljam i zahvaljujem što ste imali strpljenja samnom.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 5:48 pm

Svakako Samira.Razmisli i bez obzira sta odlucis ja bi voljela da znas koliko visoko renkiram tvoj rad i kolika bi steta (po nas ostale)bila da izgubimo nekoga kao ti u ovom momentu.
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 9:42 am

Samira,
hvala!

OSTAJTE OVDJE JABUKAZ
Na vrh Go down
Sponsored content





OSTAJTE OVDJE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OSTAJTE OVDJE   OSTAJTE OVDJE Icon_minitime

Na vrh Go down
 
OSTAJTE OVDJE
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: