Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Odsustvo

Go down 
+3
jane doe
Breza
Samira
7 posters
AutorPoruka
Samira
-----
-----



Broj komentara : 168
Registration date : 2007-11-06

Odsustvo Empty
KomentarNaslov komentara: Odsustvo   Odsustvo Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 8:19 pm

Od 16.02. do 04.03. sam na putovanju na kojem mi nije dostupan internet.
Sve ankete koje se u ovom periodu budu provodile, moj glas ima ona odluka za koju se izjasni većina, izuzev glasanje po pitanju distribucije. Po tom pitanju sam se jasno izjasnila i ne želim učestvovati u anketama po pitanju distribucije. Također, izjašnjavanje o odricanju autorskih prava ne dolazi u obzir, a što se tiče zaštite autorskih prava, to se riješava ISBNom i CIP katalogizacijom, te dodatno, navodom u impresumu. Ukoliko se u periodu mog odustva bude vodila polemika po ovom pitanju, s moje strane vrijedi ovaj stav.
Za sve ostalo, kao što rekoh, uvažavam odluku većine.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Odsustvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odsustvo   Odsustvo Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 8:32 pm

Hvala Samira na obavijesti i sretan put ti zelim.
Nadam se da ce se do tvoga povratka mnoge stvari vec rijesiti.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Odsustvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odsustvo   Odsustvo Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 3:21 am

Od danas pa do 01.03. ne idem ni na kakvo putovanje ali imam previse obaveza oko otvaranja privatnog objekta tako da stvarno nemam vremena ni za sta drugo.Osim toga previse sam nervozna i pod pritiskom u stvarnom zivotu pa ne bi da se to odrazi na moje sudjelovanje na Forumu.
Samirine instrukcije cu i sama primjeniti.Za sve uvazavam odluku vecine.
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Odsustvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odsustvo   Odsustvo Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 9:15 pm

Sretan put i otvaranje objekta!
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Odsustvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odsustvo   Odsustvo Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 5:34 am

Evo i ja da se prijavim. Imam goste tako da bas i nemam vremena aktivno ucestvovati u diskusijama ali vas pratim.
cheers
Na vrh Go down
Morski pas
----
----



Broj komentara : 110
Registration date : 2007-11-19

Odsustvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odsustvo   Odsustvo Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 7:34 am

I ja se prijavljujem. Doduse, upravo sam dosao sa trodnevnog odsustva, al pika se i to. Very Happy
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

Odsustvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odsustvo   Odsustvo Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 9:41 pm

Evo i ja da se prijavim i dam "opravdanje" odsustva.

Borim se sa svakodnevnim, "normalnim" zivotom, ma sta da se pod to moze zamisliti.
Pokusavam da sve obavljam sama a za odlazak u 2 prodavnice mi je trebalo 4 puna sata Laughing , ranije za istu rutu 7-8 puta manje, mozete zamisliti moje zabave Laughing
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Odsustvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odsustvo   Odsustvo Icon_minitimeTue Mar 04, 2008 8:01 pm

Dragi moji,

nadam se da kad se vratim jer cu biti na putu od 5.do 10.3. da cemo imati ljepsih vijesti i razgovora. Tuzno je kad nema komentara ovdje.

voli vas

river
Na vrh Go down
Sponsored content





Odsustvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Odsustvo   Odsustvo Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Odsustvo
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: