Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!

HomeLoginRegistracija

Share

Lista autora

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
River
------
------

Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Lista autora - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 7:29 pm

možemo li i mi znati koji faktori su u pitanju
Na vrh Go down
Breza
Admin

Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 8:46 pm

Ne, jer njihovi razlozi se ticu samo njih i nikoga vise, te ih takve treba uvazavati. Budimo strpljivi i sacekajmo odgovor.
Na vrh Go down
River
------
------

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 10:11 pm

onda nam nije ni trebalo biti predočeno da postoji neki razlog, a koji mi ne treba da znamo. bilo bi lijepo da recimo njih 2 učestvuju u ovome.
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 11, 2007 5:22 am

Dragi Rivere, dragi moji,

Srdačno sve Vas pozdravljam, i neka znate da mi jeste čast da ste i na moje pjesme, na mene mislili. Možda bih se Vam već prije ovdje trebala javiti, ali nisam se usudila... jer kao što je rekla Breza, imam svoj razlog, te ne volim nešto obećavati, a da svoju riječ ne mogu držati... Molim Vas za razumijevanje, te dajte mi još nekoliko dana vremena do konačne odluke.
Srdačne pozdrave od mene, Monika.
Na vrh Go down
River
------
------

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 11, 2007 6:50 am

Draga Monika,

meni bi bilo čast da budem u Tvom društvu na tom mjestu o kome razgovaramo.
Na vrh Go down
Breza
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 11, 2007 5:19 pm

Pozdravljam te, draga Monika. Dobo nam dosla. Smile
Na vrh Go down
Breza
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 12, 2007 8:11 am

Sa nama je i Jane Doe! cheers

Nadam se i potvrdnom odgovoru od Monike, sa kojom bi nas, ako se ne varam, bilo tacno 10! Smile

Pozdrav svima
Na vrh Go down
Iskra
------
------

Female Broj komentara : 231

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 12, 2007 8:43 am

Super Smile Cekamo Moniku jos i da jedan dio bar imamo rijesen .
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 12, 2007 10:57 pm

Monika,
Uzmi ono svoje staro "baciklo", odvesi se lijepo u park, ona klupa je jos tamo, zapali ako duvanis i...reci da.
Tamo si prije nekoliko godina rekla da univerzitetu. Kako je to bilo hrabro!!!
Znas da bih se radovao tvome ucescu. Arrow
Pozdrav ti veliki..
Na vrh Go down
jane doe
------
------

Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 3:04 am

Pozdrav svima!Brezo hvala na ponudi i strpljenju;pocascena sam!
Drago mi je da ima dosta optimizma medu prisutnima i vjerujem da ce uz zajednicko zalaganje ovaj projekat uspjeti!Radujem se unaprijed da vidim svoje i vasa imena na stranicama ove zbirke!
Na vrh Go down
River
------
------

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 7:02 pm

Drago mi je da je Jane Doe s nama, a nadam se i Švabici.
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 1:20 pm

Lista autora - Page 2 51 Ne brini se, dragi Rivere, konačno je odluka pala: DA, bit će i moje pjesme s Vašim pjesmama u toj našoj zbirci... i drago mi je da sam s Vama...

PS.: Primijetih da smo zapravo 9 autora iliti neimara, barem prema topicima naših pjesama Rolling Eyes
Na vrh Go down
River
------
------

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 7:48 pm

Super da si tu Monika!
Na vrh Go down
Breza
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 9:21 am

Radujem se, takodje, Monikinom prikljucenju nasoj, maloj grupi. cheers

Lista autora:

- Enoh Alajbeg

- Aleksandra Cirkin

- Irma - Iskra

- Nada Spahic

- Nihad Mesic-River

- Samira Begman-Karabeg

- Zaim Besovic -?

- Avdo Havlacan-Mrganjac -?

- Jane Doe

- Arnad D.

Idemo dalje! Smile

: komentar modifikovan dana: Tue Nov 20, 2007 7:17 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
River
------
------

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 6:50 pm

kamo Smile
Na vrh Go down
Breza
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 9:50 pm

Cuj pitanja - kamo?

Na cevape u Holidej in... haman zaboravio! Cool
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------

Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 9:51 am

Zanimanje za zbirku postoji jos kod jednog autora nekima poznatog kao "Morski Pas". On ce u toku ove hefte protabirit citav koncept zbirke i javiti nam svoje misljenje.

PS. Bilo je nekih novih ucesnika na forumu koji su ocito bili zalutali ovamo ( a sto je uzburkalo neke duhove). Nadamo se da toga nece vise biti. Ukoliko bude, moramo razmisliti o paswortu za forum, tako da samo ucesnici zbirke imaju pristup.
Na vrh Go down
Morski pas
----
----

Broj komentara : 110
Registration date : 2007-11-19

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 3:17 pm

ovdje shefe!

a jel ovo ono biranje pisaca ho-ruk ili treba da se dobije neka vrsta prolaznice od ostalih...ono "ma dobar je Memo" ?

I da, mene zanima koliko su "jaki" ovi sto vec ucestvuju (mozda je vec i odgovoreno, potrazicu) u smislu objavljenih knjiga/pjesama
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------

Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 4:03 pm

Pozdrav drunken

Nije ovdje nista ho-ruk, vec pokret koji tece! Svako od nas je ovdje jer je zapazen od strane drugih autora. Vecina autora poznaju tvoju poeziju, kao sto i ti sigurno poznas vecinu autora odavdje i njihovu poeziju.

I eto, ja dobih zadatak da tebe kontaktiram, i evo te tu s nama.

Protabiri sve po istilahu pa nam reci valjamo li ti ista bom
Na vrh Go down
Morski pas
----
----

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 4:58 pm

heheh ima valjanih ljudi ovdje nema sta...mislim, bar se meni svidja ono sto sam citao od njih, bice zanimljivo pratiti kako se projekt krece, i u kom pravcu.
Na vrh Go down
Breza
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 5:54 pm

"bice zanimljivo pratiti kako se projekt krece, i u kom pravcu."

Hmmm... sumnjam da ces samo iz hladovine posmatrac biti! Valja ovdje i malo "malter mjesat'". Cool
Predlazem ti da se, ako do sada vec nisi, informises o konceptu zbirke i ostalim, aktualnim temama u okviru projekta.
Da ne bude poslije - "nisam znao"! Cool
Nakon toga, bilo bi pozeljno znati, jesi li ili nisi na listi autora za buducu zbirku! Ako jesi, pod kojim imenom?!
Na vrh Go down
Breza
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 9:06 am

Aktualna lista autora :

- Enoh Alajbeg

- Aleksandra Cirkin

- Irma - Iskra

- Nada Spahic

- Nihad Mesic-River

- Samira Begman-Karabeg

- Zaim Besovic

- Avdo Havlacan-Mrganjac

- Jane Doe

- Arnad G.

: komentar modifikovan dana: Fri Nov 23, 2007 9:19 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Morski pas
----
----

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 9:18 am

OJ! Arnad G. molicu! Mad No No No

flower
Na vrh Go down
Breza
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 9:20 am

Et'... i ne zamjeri. Embarassed
Na vrh Go down
Morski pas
----
----

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 9:58 am

Gotovo je! vec sam zamjerio Wink
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Lista autora   Lista autora - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down

Lista autora
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next