Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Autorski radovi

Go down 
+3
Al Andaluz
River
Breza
7 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

Autorski radovi - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Autorski radovi   Autorski radovi - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 7:35 am

Kod mene mogu samo dvije posljednjepjesme (bol i pismo) da idu na jednu stranu jer su ostale razlicitog smisla a one su nekako pribliznih tema.

Inace bi bilo idealno da svaka od pjesama bude cjelina osim ako nisu slicnih tema, onda mogu dvije manje na jednu stranicu. To mora svako od nas da odluci sta moze skupa.

Vece pjesme sto idu na 2 stranice bi trebalo podijeliti, tako da jedna ne pocinje od vrha prve i ispunjava je i onda samo dva reda u drugoj(npr. Irmina Dva tijela, Prijatelj-da ne bude da samo nju prozivam,upravo sam njene stvari gledala Laughing )

Pitanje: zasto su neke pjesme centrirane na stranici, a kod nekih autora na lijevoj strani lista? Da li cemo svi imati ista slova i graficku obradu ili svako razlicito?

I jos jedan prijedlog, ideja se rodila posto sam pogledala nekoliko knjiga pjesama, da pjesme ne pocinju direktno pri vrhu stranice,vec da pocinju otprilike nakon petine praznog prostora. Onda bi se i duge pjesme ljepse prelamale a ne bi bilo jedna prepuna i jedna skoro prazna stranica.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Autorski radovi - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Autorski radovi   Autorski radovi - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 2:44 pm

Nakon ispravki gresaka na koje su mi neki od autora ukazali, bilo ovdje ili putem e-maila, mislim da je rukopis konacno uredjen na zadovoljavajuci nacin i samim tim spreman za daljnje proslijedjivanje. To cu uciniti sutra, u srijedu 26.decembra, istovremeno saljuci i svima vama konacnu verziju rukopisa za nasu buducu zbirku.
Sto se tice pitanja o tehnickim detaljima u vezi sa postavkom kratkih pjesama i slicnim stvarima, to ce vjerujem biti u nadleznosti urednika pri pripremi preloma rukopisa za stampu.
Na to ce sa moje strane svakako biti skrenuta paznja, dok ujedno, svakom od vas ce biti proslijedjena e-mail adresa buduceg, odgovornog urednika, tako da ga i sami mozete kontaktirati po pitanju redoslijeda vasih stihova.
Najsrdacnije se zahvaljujem svima na dosadasnjoj suradnji i pomoci pri ukazivanju na greske, i to ne samo u svojim radovima, sugestijama i korekciji tamo gdje je to bilo neophodno kao i na razumijevanju zbog kasnije nacinjenih propusta u tekstovima.
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

Autorski radovi - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Autorski radovi   Autorski radovi - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 5:34 pm

Zaista nemam rijeci. Odrasli ljudi. Znalo se u pocetku da je prostor ogranicen na 10 strana. Trebalo se na pocetku pobrinuti da se sve uklopi na tih zadanih 10 strana a ne sad uoci bozica gojiti prase. Zao mi je Breze jer mora odradjivati sama sav taj kaos koji ste joj naprtili na ledja. I ne govorite mi nista o duzini pjesama i pjesnickim slobodama, imam i ja iste pjesnicke slobode i dugackih pjesmaa, ali i malo obraza!

ciao!
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

Autorski radovi - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Autorski radovi   Autorski radovi - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 6:45 pm

Posao je zavrsen i Brezu vise niko nece muciti a nadam se da je nije mucio moj iskreni odgovor na postavljeno pitanje. Hvala joj na svom trudu i radu,ja sam joj vise puta vec rekla da bez njenog truda i rada ne bi nastalo nista od ovog projekta, sama ideja ova.
ps: Mislim da kad neko pita- ocekuje odgovor, ili je mozda bolje sutjeti?
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Autorski radovi - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Autorski radovi   Autorski radovi - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 6:57 pm

Hvala Brezi.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Autorski radovi - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Autorski radovi   Autorski radovi - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 7:27 pm

A ko mi je to neurozan... ha i zbogradicega?! rendeer
Cekaj samo dok se amidza jednog dana kuci iz trafike vrati... Very Happy

Elem... nema potrebe za prebacivanjima niti raspravom... ne sada i ne vise, molim vas. Tako je, kako je... posao je gotov, nadam se, bar sto se rukopisa tice. Nema potrebe ni za javnim zahvaljivanjem, jer, nek vam je na znanje - kadli tadli cu ja sve natenane nekome od od ledja odbiti, onako, gandijevski. santa
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Autorski radovi - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Autorski radovi   Autorski radovi - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 2:33 am

Brezo,svaka cast na ulozenom trudu (i ostalima koji su pomagali).Sigurno nije bilo lako ali tjesi me cinjenica da si uzivala u radu! Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Autorski radovi - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Autorski radovi   Autorski radovi - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Autorski radovi
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: