Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Gost

Go down 
+2
Breza
Iskra
6 posters
AutorPoruka
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Gost Empty
KomentarNaslov komentara: Gost   Gost Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 7:58 pm

Zeljela bih pitati ostale autore da li su suglasni da u zbirci imamo gosta...
Moj prijatelj Marinko Stevanovic je napisao pjesmu koju bih zeljala imati pored svojih pjesama u zbirci. Naravno, ja bih mu ustupila dio svog prostora tako da to ne bi ugrozilo druge autore.
Odluka se tice sviju nas pa bih voljela da napisete sta mislite o tome.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Gost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gost   Gost Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 8:09 pm

Nemam nista protiv, mada bi mi bilo draze da je Marinko uzeo direktno ucesce u nasoj zbirci.
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Gost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gost   Gost Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 8:32 pm

meni je to ok
Na vrh Go down
Gost
Gost




Gost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gost   Gost Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 4:12 am

Postiraj nam, ili neka sam ucini, nekoliko radova.
Ovo nije kao uvjet, nego da ga upoznamo.
Na vrh Go down
Samira
-----
-----



Broj komentara : 168
Registration date : 2007-11-06

Gost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gost   Gost Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 6:41 am

bounce
Moja molitva je uslišena, Marinko je, makar na kratko, sa nama.
I ja mu rado ustupam dio svog prostora, ako želi još jednu pjesmu objaviti u našoj zbirci. I to bez povlačenja pitanja financiranja
(možda je i to razlog što nam se od samog početka nije pridružio). Još jednom, vrlo rado mu ustupam svoj prostor za jednu pjesmu jer znam da bi njegovo učešće obogatilo nam zbirku.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Gost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gost   Gost Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 12:57 pm

Meni se licno ta ideja o gostu ne svida.Izvini Iskra i Samira kazete da ste prijatelji i ne bih htjela nikoga uvrijediti ali ako vec pitas onda je tako.Pod jedan koliko ja znam Marinko je bio ponuden da ucestvuje u ovome sto je on glatko odbio.Sad je prihvatio ulogu "gosta"jer ti si ga vjerovatno pitala i on je na to pristao ocito.
Koliko god mi gotivili nekoga ja mislim da nije u redu remetiti jedan red koji smo koliko tolliko postavili.Ovo bi se ipak trebalo malo ozbiljnije shvatiti.I nije stvar prostora zaboga ja cu prva ustupiti prostor ko god od vas smatra da mu treba vise.Stvar je principa.Ja ne znam Marinka ali da je bilo ko drugi u pitanju, ko je vec ponuden da ucestvuje i odbio tu ponudu,ne slazem se da na bilo koji nacin bude publiciran.Osim toga ovaj projekat kosta para i rada i vremena(pogotovo Brezu)i ako hocemo da ga ostvarujemo samostalno onda nije dovoljno biti samo gost.Svi bi onda mogli dovesti po jednog gosta i sta bi to bilo onda?Gostovanje zvijezda estrade!
Zao mi je Iskra ali to je moje misljenje i mislim da ovo ne bi trebalo da bude problem.
Svi smo pristali na odredene uslove na pocetku i ne bi trebali sada da ih mijenjamo.Svi cemo biti isto manje vise zastupljeni i svi cemo snositi iste troskove.Nemojte slucajno da neko pomisli da mi nesto u tome znaci finansijska strana.Niposto.Stvar je principa.Ja sam adminu rekla da ako iko ima ikakvih poteskoca sa finansijama ja sam spremna pomoci bez zlih primisli.
Toliko.
Na vrh Go down
Samira
-----
-----



Broj komentara : 168
Registration date : 2007-11-06

Gost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gost   Gost Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 2:01 pm

Duboko postujem demokratsko odlučivanje po svakom pitanju u ovom projektu i noevisno o svojim naklonostima ili zeljama, prihvatam odluku većine bez pardona. Dakle, nema potrebe da se izvinjavaš što zastupaš svoje mišljenje i nema ni govora o nekoj ljutnji zbog toga. Neka se i drugi izjasne po ovom pitanju i prihvatit ću stavove većine, bez obzira koliko bi lično željela da se i Marinko nađe u našoj zbirci.

P.S. Marinka lično ne poznajem i on nije moj prijatelj, samo sam na CBu čitala njegovu poeziju i komentare, i to je sve.
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Gost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gost   Gost Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 6:55 am

I meni bi bilo puno draze da je Marinko pristao na ucesce u u ovoj zbirci ali eto nije, ima svoje razloge u koje se ne uplicem.
Pjesmu koju je napisao za zbirku je zamislio kao drugarsku podrsku meni i meni se ta ideja dopala.
Jane Doe , nemas nikakvog razloga za izvinjavanje jer imas pravo na svoje misljenje. Ja Marinka poznajem vec dugi niz godina tako da sam uvjerena da on nece pristati ni na tu jednu pjesmu ako je cak i samo jedan autor protiv.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Gost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gost   Gost Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 11:27 am

Zao mi je ali to je moje misljenje!
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

Gost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gost   Gost Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 12:08 pm

Ja dakako da nisam protiv ucesca Marinka u nasoj zbirci, ali na isti nacin kao i mi svi. Protiv gostovanja jesam, i nepoznato mi je poetsko gostovanje ( ako postoji - molim da me se ispravi), i gostovanje poznajem samo s estrade. Mislim da Marinku nece biti problem ovoj pjesmi pridodati jos nekoliko pa na taj nacin postati nas punopravni clan. Vjerujem da ce i on shvatiti da je ovo sve kostalo dosta truda i zalaganja i da moramo biti odlucni i ozbiljni u cijelom projektu.
Na vrh Go down
Sponsored content





Gost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gost   Gost Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Gost
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Neimarski Divani-
Idi na: