Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Fotografije!

Go down 
+4
Samira
Morski pas
Al Andaluz
Breza
8 posters

Fotografije autora u zbirci - da ili ne?!
Da
Fotografije! Vote_lcap44%Fotografije! Vote_rcap
 44% [ 4 ]
Ne
Fotografije! Vote_lcap56%Fotografije! Vote_rcap
 56% [ 5 ]
Ukupno glasova : 9
 
Poll closed

AutorPoruka
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 7:47 pm

Vase misljenje o prilaganju fotografija autora u buducoj zbirci! Da ili ne?!
Anketa ce trajati do srijede 12. decembra, imajuci u vidu da je krajnji rok za predaju autorskih radova sa informativnim/biografskim dodatkom, subota 15. decembar.

Radi ispravnosti ankete, mole se autori da se oglase nakon glasanja!


: komentar modifikovan dana: Mon Dec 10, 2007 8:38 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 8:37 pm

glasah!
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:57 pm

Takodje!
Na vrh Go down
Morski pas
----
----



Broj komentara : 110
Registration date : 2007-11-19

Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 3:30 am

glas za ne, ali ne zato shto imam neshto protiv footki, nego shto mi je uvijek bilo draze chitati pjesme kad ne znam kako pisac izgleda. A nish mi mrze neg kad natakari svoju sliku na korice...odma bi je bacio...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 4:19 am

Onaj sto je natakario sliku na korice, nije pravio knjigu zbog slike. Bacati je odmah, znaci da tebe ne zanima sta pise, nego ima li slika i kakva je.
Ja sam mator, ruzan, ali htio bih svoju sliku imati na pocetku moga dijela.

Glasao.
Na vrh Go down
Samira
-----
-----



Broj komentara : 168
Registration date : 2007-11-06

Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 6:31 am

Mrganjac (citat):
Onaj sto je natakario sliku na korice, nije pravio knjigu zbog slike. Bacati je odmah, znaci da tebe ne zanima sta pise, nego ima li slika i kakva je.
Ja sam mator, ruzan, ali htio bih svoju sliku imati na pocetku moga dijela.

Glasao.

Poimanje ljepote je više odraz promatrača nego objekta promatranja. Ako polazimo od istine da je poezija fotografija duše osobe koja reaguje na inspiraciju (in-spirit), onda pouzdano možemo reći da si ti veoma lijep.
Međutim, većina je externo orijentirana kad je u pitanju mjerilo vrednovanja, pa sam stoga i ja glasala sa ne.
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:00 am

Ženski rod: da; muški rod: ne.
Na vrh Go down
Samira
-----
-----



Broj komentara : 168
Registration date : 2007-11-06

Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 2:05 pm

Imaš samo jedan glas
I nemoj mi ženski i muški rod, bar ovdje smo jednaki
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 3:35 pm

Ja sam glasala za Da i voljela bi da imamo slike pored biografije.Mada bi to moglo da bude stvar licnog izbora odnosno da imamo i jednu i drugu opciju.
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 7:25 pm

Nisam pametan. Od sutra neću imati internet do nedjelje.
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 7:20 am

i ja sam glasala

Jos jedan glas nedostaje od A. Cirkin
Sta cemo ako bude isti broj glasova ?
Na vrh Go down
Samira
-----
-----



Broj komentara : 168
Registration date : 2007-11-06

Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 12:43 pm

Onda imamo tu opciju koju je Jane Doe napomenula; prema ličnom izboru, tj. fotografije nije obavezna ali ko želi...
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 5:18 pm

Od Sandre mi je stigla poruka sa njenim glasom u ovoj anketi.
Ona je glasala ZA fotografije, tako da je konacan ishod ankete izjednacen. Ovim je anketa zakljucena uz opciju licnog izbora svakog od autora pri uvrscivanju svoje fotografije u zbirku!
Na vrh Go down
Sponsored content





Fotografije! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fotografije!   Fotografije! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Fotografije!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Konacne odluke-
Idi na: