Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Moje misljenje

Go down 
3 posters
AutorPoruka
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Moje misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Moje misljenje   Moje misljenje Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 10:16 pm

U uvjetima koji jesu, a posto je djelo o trosku autora, cini mi se da se recenzijom ne treba ni zamarati. Napisat cemo nekoliko recenica i potpisati ih sa "NEIMARI".
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Moje misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje misljenje   Moje misljenje Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 11:12 pm

Rolling Eyes
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Moje misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje misljenje   Moje misljenje Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 6:53 pm

to je ideja za razmatranje, ipak dobar recenzent može uticati na promociju knjige
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Moje misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje misljenje   Moje misljenje Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 10:21 pm

River, to je samo djelimicno tacno, posto su promocije stvar organizacije izdavaca - u nasem slucaju: autora. I sve dalje je, iskljucivo, nasa stvar jer prilike su takve da ni ijedan nobelovac kao recenzent ne bi mnogo promijenio. Ustvari, u svemu ovome najznacajnija stvar recenzije je njeno obracanje autoru. Naravno, ukoliko je ona doista strucna i iskrena. To je, barem, moje misljenje.
Na vrh Go down
Sponsored content





Moje misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje misljenje   Moje misljenje Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Moje misljenje
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: