Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!

Go down 
+5
Morski pas
River
Al Andaluz
Iskra
Breza
9 posters

Sudjelujete li i dalje u projektu?
Da
Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Vote_lcap43%Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Vote_rcap
 43% [ 3 ]
Ne
Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Vote_lcap57%Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Vote_rcap
 57% [ 4 ]
Ukupno glasova : 7
 
Poll closed

AutorPoruka
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 2:08 pm

Zamolit cu sve autore da se u ovoj anketi izjasne o svom daljnjem sudjelovanju u projektu na osnovu i uz uvazavanje svih do sada donijetih zakljucaka i konacno utvrdjenih odluka.
Eventualno neoglasavanje/bojkot ankete, tretirat ce se kao glas "NE" sto ce za ishod imati izdvajanje autorskih radova iz sadrzaja buduce zbirke, kao i uskracivanje prisustva u okviru forumskih diskusija.
Molim autore da komentarom potvrde svoje oglasavanje u anketi.
Anketa ce biti otvorena do kraja ove sedmice, odnosno do nedelje, 23. marta/08.
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 2:24 pm

Evo ja prva...ja bih da se moji radovi izdvoje iz sadrzaja buduce zbirke.
Razlog : Moja prvobitna zamisao je bila da sa par dragih ljudi napravim nesto lijepo....ovo vise ne lici na to.... Iscrpilo me je ovo sve na zalost.

Pozdrav svima
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 6:21 pm

Valjda razloge ne trebam objasnjavati, vidni su oni ko zeli da vidi. Takodjer se povlacim iz projekta! Molim samo da mi se dozvoli par dana ostanak na forumu da kopiram neke svoje stvari. Pozdrav dragim ljudima, a vidimo se svakako na nekom drugom mjestu!
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 7:11 pm

Steta, ja cu ostati u ovom jer sam previse vremena i zivaca ulozio u nesto sto ne bi rezultiralo nicim konkretnim. Zao mi je sto dragi ljudi nece biti skupa u ovome, posebno oni poput Ene koji su me gurnuli u ovo. Zanimljivo je kako se njegova uloga u ovom projektu mijenjala od nekritickog podrzavanja do glavnog kriticara.

Mislim da nema smisla ukidati pristup ljudima koji su ovdje bili od početka.

Ostajem do kraja i evo glasaću. (naravno ako mogu)
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:31 pm

Uz zaljenje zbog istupanja pojedinih autora, dajem svoj glas za svoje daljnje ucesce u projektu, smatrajuci ga idejom, konceptom i sadrzajem vrijednim, bez obzira na sve postojece probleme, koji u sustini oslikavaju problematiku pripadnika BIH zajednice u cjelini, bez obzira na na podneblje u kojem pojedinacno ili globalno egzistiraju.
Na vrh Go down
Morski pas
----
----



Broj komentara : 110
Registration date : 2007-11-19

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 6:20 am

Ne mogu reci da nisam ocekivao ovako nesto, i upravo zato i nisam potrosio ni zivce ni razum. Ideja je lijepa, ali ljudi su ljudi.

Dok god ima kvaliteta u onome sto radimo, ma koliko nas malo bilo, vrijedi.
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:36 am

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Proljece
Na vrh Go down
acirkin
---
---



Broj komentara : 87
Registration date : 2007-11-04

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 1:37 pm

Dragi ljudi,
jako mi je zao da se situacija ovako odvila i da se ne bih uplitala u sva nerazumjevanja, nemam zivaca da se petljam u nesuglasice-povlacim se. Trudila sam se da se drzim po strani i prihvatala sve sto vecina odluci. Nije se ostvarila sloga i nema vise glavnog razloga zbog koga sam pristala da ucestvujem u ovom projektu- prijatelji koji su me prvi posjetili nakon sto sam se probudila iz kome vise nece biti u zbirci. Zelim vam puno uspjeha.Pozdrav.
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 4:05 pm

Šteta!
Bez obzira koliko nam se činilo da nas ima, nema nas ni za sjenčicu zvjezdane prašine. Poput predvodnika - protjeranih sa kolektivnih promola, jer više nisu u stanju uspješno kontrolirati dobromirisne markere - bolujemo vlastite osoje i, uglavnom: nadamo se samo sebi! Jalovo, naravno. Zato što život protežira kvalitativno djeljiviju komponentu, koja ga više i razvija i obogaćuje. Ona je mjera ljudskog dostojanstva, ali i najbolja prilika ljudski da nadduramo diktate kvantiteta.
Neimari, zbogom!
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 1:34 pm

Ja se stvarno bezveze osjecam zbog ovih ishoda.Ne znam kako da se izjasnim kad to vise nije "to" a u isto vrijeme nisam osoba koja odustaje od necega?!
Za sada OSTAJEM ( znaci ZA) ali ne znam kakvi ce uslovi biti poslije pa nista ne obecavam.
Na vrh Go down
Samira
-----
-----



Broj komentara : 168
Registration date : 2007-11-06

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 9:26 am

Ako se je grupa autora eksplicitno i implicitno izjasnila da učestvuje u ovom projektu, uz to i svako pojedinačno doprinio realizaciji istog, kako onda tretirati ovu anketu?

Ne mogu dokučiti razloge ovome ali lično smatram krajnje destruktivnim.
Neću se izjašnjavati po ovom pitanju i nisam osoba koja opstruira. Jer ova anketa je sama po sebi najveća opstrukcija.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 10:46 am

Zao mi je, Samira, ako ti ovu anketu dozivljavas kao destruktivni elemenat u procesu, zanemarujuci pri tome cinjenicu da je anketa nazalost i prije svega posljedica/rezultat a ne uzrok/razlog postojece situacije i visemjesecnog, sistematskog i destruktivnog djelovanja od strane najmanje dva autora, razlicitih motiva i metoda ali, bez sumnje, sa samo jednim ciljem.
Ako se dio autora iz grupe, cak i presutno opire nastavku procesa realizacije, osporava i iz ko zna kojih razloga dovodi u pitanje mnoge, ranije utvrdjene kriterije i odluke (pa i svoje, sopstvene), onda je naknadno izjasnjavanje o daljnjem sudjelovanju u projektu na jasno definisanim kriterijima i uz uvazavanje vecinski donijetih odluka, potreba ka utvrdjivanju realnog stanja i konacne liste autora voljnih da zaista suradjuju.
I svakako, draga Samira, da se o metodama opstruktivnog djelovanja u cjelini, kao i rezultatatima istog, moze govoriti sa vise, razlicitih aspekata. Stoga i ovaj tvoj komentar uzimam sa uvazavanjem, ali i neodobravanjem, uz neizbjezno pitanje - ko je taj kome je ovakav ishod po volji? Jer, meni i ne samo meni, nakon svog ulozenog napora i vremena, zasigurno nije.
Na vrh Go down
Breza
Admin



Female Broj komentara : 513
Registration date : 2007-11-04

Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 12:18 am

Zahvaljujem se svima na sudjelovanju u ovoj anketi.
Na vrh Go down
Sponsored content





Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!   Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sudjelovanje u daljnoj realizaciji zbirke!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Naslov zbirke
» Koncept zbirke
» Naslov zbirke
» O NASLOVU ZBIRKE pravno gledano
» Tiraz buduce zbirke

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: