Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Budzet

Go down 
+3
Iskra
Al Andaluz
Morski pas
7 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
Gost
Gost




Budzet - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budzet   Budzet - Page 3 Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 4:22 pm

Ne prihvatam modalitet.
Ne prihvatam da je potrebno toliko stranica.
Ne prihvatam da zbirka izgleda kao Enciklopedija magna.
Ne dam 150 Eura za deset stranica knjige i deset mojih pjesama u njoj.
Nemoj ubjedjivanja. Ja sam svoje rekao.
Gotovo.
I slobodno, ako nastavite sa mesetarenjima, nema mene.
Nije bolan ucjena. Pravite knjigu sebi, bez mene. KO vam brani ?
Vi hocete da time, sto nebi bilo fer da neko odustane, izvrsite pritisak da pristane na sve kako "grupa" hoce.
Mrganjac, 130 eura. Kapak.
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Budzet - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budzet   Budzet - Page 3 Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 5:33 pm

Gospodo,
prije dva mjeseca imali smo zbirku za po 80 eura po autoru. Udarismo u tambure, sad nam za istu tu zbirku treba duplo.


: komentar modifikovan dana: Sat Feb 16, 2008 9:48 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Budzet - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budzet   Budzet - Page 3 Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 6:00 pm

Ja predlazem u cilju ubrzavanja stampanja zbirke da dofinansiramo Mrganjca.
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Budzet - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budzet   Budzet - Page 3 Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 8:32 pm

u vezi sa cjepidlačenjem slažem se s Nadom.

kao što rekoh, ako kome zafali, ja sam spreman donirati 50-ak eura ili i nešto više od toga.

mislim da treba okončati ovaj projekat i izdati više tu knjigu.
Hvala Zaimu na spremnosti da mnoge stvari uradi za nas.
Na vrh Go down
jane doe
------
------



Broj komentara : 200
Registration date : 2007-11-13

Budzet - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budzet   Budzet - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 3:10 am

Iskra (citat):
Ja predlazem u cilju ubrzavanja stampanja zbirke da dofinansiramo Mrganjca.

Evo ja se slazem!Mrganjac spremna sam finansirati tvoju pjesmu"Kad mene ne bude"! Very Happy
I sama radim na pjesmi slicnog naslova inspirisana previranjima na Forumu! Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Budzet - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budzet   Budzet - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 5:35 am

Nije potrebno, hvala vam.
Mi smo knjigu poceli sa okvirom 10 autora sa po 10 pjesama. Jesmo li?
U knjizi je mojih deset pjesama. Onda je neko poceo da broji stranice. Jer ih ima previse. Umjesto 115, 120, sad je 150.
Evo gledam svoju knjigu.
Svi kazu da je lijepo slozena, da je prostor racionalno iskoristen. pored stranica sa stihovima ima: dva lista ( 4 strane) drugi i posljednji, predkoricni list nisu koristeni, unutarnja naslovna strana, uvod, moja proklamacija, sadrzaj na dvije stranice i jedna stranica za ISDN i Cip. 12 stranica za sve.
dodajmo 10 naslovnih stranica za deset autorskig odjeljaka. i 100 stranica pjesama. 132. Maksimalno siroko . Velicina slova 10 je sasvim prihvatljiva. Itd.Itd.
Dakle ne vidim potrebu za manipulisnjem brojem stranica.
Meni je vasa ponuda samar.
Pozurili ste, nedorasli ste, kako se vidi od pocetka.
Drago mi je da sam vas nekolicinu upoznao. Vi mene niste htjeli. Vi nista od mene niste htjeli razumjeti.
Za dvije hiljade eura za mjesec dana napravim vam knjigu od 112 stranica, tvrdi povez. Vi samo sacekate da bude gotovo, i platite postarinu od stamparije do kuce.
Nema anketa, nema preglasavanja, zivciranja...
Naravno, vi prije pristanka vidite svoju knjigu. Kome se ne svidi, nije unutra i sve glatko ide dalje.

Samo, vama, nekima posebno, ne bih ni za 20 000 eura.

Uzivajte. Znam da vam je dosta mene.
I meni je vas, bez dileme.
Nista licno, molim.

Kerim
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Budzet - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budzet   Budzet - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 6:25 am

Mrganjac, ja potpuno razumijem tvoj stav ali niko nije ubacio stranice koje su nepotrebne. Sta da radimo sa recenzijom koja je 8 stranica cini mi se? Da je "skratimo"? Pa ne ide to moras i sam priznati. Cca 150 strana knjige je nasih zajednickih 150 strana i tako se trebamo i odnositi prema njima. Nema nikakve manipulacije brojem stranica. Ti predlozi kako da smanjimo broj stranica ako mislis da je ovo previse? Da izbacujemo svi po jednu pjesmu ili cak dvije? Ne ide ni to jer je uradjena recenzija na 10 pjesama Svi mi imamo u prosjeku od 11 do 15 strana, pa racunaj x 10 autora, plus recenzije.
Eto pa ti sam nudis knjigu od 2000 eura i sa manje strana nego sto trenutno imamo i sto placamo. U tvom slucaju bi placali 200 eura po autoru a sad je okvirni predracun 150. Povoljnija ponuda zar ne Smile
Na vrh Go down
River
------
------



Broj komentara : 246
Registration date : 2007-11-05

Budzet - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budzet   Budzet - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 9:13 pm

Meni uopće nije jasno zašto se broje stranice.
Nejse.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Budzet - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budzet   Budzet - Page 3 Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 5:44 am

Za dvije hiljade dolara. Lapsus lingue.
Na vrh Go down
Iskra
------
------



Female Broj komentara : 231
Registration date : 2007-11-04

Budzet - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budzet   Budzet - Page 3 Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 9:38 am

Mrganjac (citat):
Za dvije hiljade dolara. Lapsus lingue.
Pa kad prebacis dolare u eura ili KM, dodje ti ga opet povoljnija ova ponuda od Bemusta. Nije ti dobra racunica:)
Na vrh Go down
Sponsored content





Budzet - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Budzet   Budzet - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Budzet
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Budzet

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: