Neimari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neimari

Rijec je odgovor na sva pitanja!
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija

 

 Stamparija Meligraf- Zenica

Go down 
5 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Gost
Gost




Stamparija Meligraf- Zenica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stamparija Meligraf- Zenica   Stamparija Meligraf- Zenica - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 8:51 pm

Mislio sam na slijedece: Wolf opovrgava istinitost ponude ciju kopiju si nam postirao.
Bolje receno, ne vjeruje da je cijena ona koja je navedena, cime povjerenje u ponudjaca nije stopostotno.
Na vrh Go down
Al Andaluz
------
------



Male Broj komentara : 369
Registration date : 2007-08-27

Stamparija Meligraf- Zenica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stamparija Meligraf- Zenica   Stamparija Meligraf- Zenica - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 9:06 pm

Pa, on ima pravo mislit i izjavit svoje misljenje ako ga moze i potkrijepit. Ovo je ozbiljna ponuda, vjeruj mi!
Na vrh Go down
wolfofgreenforest
------
------
wolfofgreenforest


Broj komentara : 247
Registration date : 2007-11-22

Stamparija Meligraf- Zenica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stamparija Meligraf- Zenica   Stamparija Meligraf- Zenica - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 9:08 pm

Nemam ništa konkretno u vezi ponude iz Zenice, ali iz iskustva sa takvim odgovorima (neposredno ili posredno), uvjerio sam se da je u dobrom procentu poziv na suradnju formalan. To mi se dogodilo svaki put prije traženja da započnemo posao. Tek nakon toga, kretalo se redom i tražilo objašnjenje za pojedine elemente ponude. Najjeftiniji prelom i tehnička priprema knjige, koju sam skupa sa onim iz Bemusta tražio u Sarajevu, iznosio je 400 KM. Dodatak tome bila bi lektura/korektura, otprilike isto toliko. A posebno je problematična isporuka.
Na vrh Go down
Sponsored content





Stamparija Meligraf- Zenica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stamparija Meligraf- Zenica   Stamparija Meligraf- Zenica - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Stamparija Meligraf- Zenica
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Stamparije- Bemust vs Meligraf

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Neimari :: "Pod istim nebom" - zbirka poezije :: Arhiva-
Idi na: